anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedawca nie otrzymał przelewu?

Grabowska1221
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam przedmiot ( kubek termiczny w kwocie 40 zł. ) Wykonałam przelew prze Allegro PaYU ( przelew bankowy) na numer konta który wyświetlił się po zakupie przedmiotu. Posiadam potwierdzenie przelewu. Minęły 3 dni a kupujący twierdzi że przelewu nie otrzymał i że ten numer konta nie należy do nich i nie wysłał towaru.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#18 Luminarz#

Bo numer konta należy do PayU, a nie do sprzedawcy. Jeśli PayU zechce w końcu zaksięgować Twoją wpłatę - to zarówno Ty jak i Sprzedawca otrzymacie maila z potwierdzeniem tego faktu.

Mój klient wpłacił tym sposobem 6 dni temu - do tej pory nie otrzymałem jego wpłaty. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Grabowska1221 Taki przelew powinien dojść w 3 dni robocze. Kliknij Moje zakupy, potem Szczegóły zakupu, następnie Rozwiń szczegóły zakupu i sprawdź status wpłaty. Zakończona - sprzedawca pieniądze otrzymał. Rozpoczęta - musisz poczekać. Anulowana - pieniądze wracają do Ciebie. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sprawdź tu -https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione na jakim etapie jest płatność .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Grabowska1221, z tego, co widzę w zakupie nr a6cda3f0-52ac-11ec-b97a-f9a34a63da1d płatność ma status "rozpoczęta", ale sam zakup został anulowany. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów