anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę zgłosić skargę na sprzedawcę o nazwie Allegro?

Ciociosann
#8 Zapaleniec#

Allegro potraktowało mnie beznadziejnie w swoim sklepie. Zakup poprzez allegro pay trzech książek w poniedziałek. Dziś  dostaje wiadomość, że jednej książki nie ma i wyślą część gdzie nie obejmuje mnie allegro smart.  Jak można tak traktowac klientów? Czekam cały tydzień roboczy na książki po czym okazuje się, że ich nie ma. Sami to non stop mi wypisują aby coś tam zmieniać i mnie oceniają w jakiejś swojej wyimaginowanej skali.
Oficjalny sklep allegro ,a dawno takiego syfu nie widziałam.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Były skargi na oficjalny sklep Allegro, ale skargę złożyć do nich na nich?🤔 Zobaczmy co na to ich przedstawiciele: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ciociosann Cześć. Co masz na myśli pisząc "wyślą część gdzie nie obejmuje mnie allegro smart"? Jeśli jeden przedmiot z zamówienia został anulowany z winy sprzedającego, to wcale nie spowoduje, że zamówienie nie jest Smart. Masz prawo do darmowej dostawy i darmowego zwrotu. 

Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Oczywiście masz możliwość ocenienia Oficjalnego Sklepu Allegro tak, jak możesz ocenić innych Sprzedających: https://allegro.pl/user-rating-landing-page/index/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ciociosann
#8 Zapaleniec#

Ok może jestem w błędze ale ustala się z kupującym  co dalej po PIĘCIU dniach roboczych od zamówienia, a nie bawi w samowolke co się wyśle.  Ja chcę anulowania całości ponieważ nie ma tam rzeczy na której najbardziej mi zależy. Szkoda, że od innych sprzedawców wymaga się rzeczy do któych samemu się nei stosuje. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ciociosann Rozumiem, że nie chcesz już swojego zamówienia. Niestety nie ma możliwości jego anulowania, ponieważ zmieniło już swój status. Możesz przesłać swoje odstąpienie od umowy lub kliknąć przycisk "zwróć zakup" w zakładce Moje zakupy (w szczegółach zakupu) i nie odbierać paczki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ciociosann Kliknij " zawracam część lub całość" i zadziała tak samo z tym wyjątkiem że możesz wystawić komentarz (Po anulowaniu nie można) ale na zwrot środków czeka się do 14 dni, max.😞

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Czyli zamówiłeś parę przedmiotów żeby mieć darmowa przesyłkę SMART bo interesował Cię konkretny przedmiot w cenie niższej iż 40 zł

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ciociosann Możesz wystawić ocenę w komentarzu, tak jak wszystkim, wystaw ciekawy jestem czy nie zniknie taki komentarz, allegro ma możliwość jego usunięcia.😐

oznacz moderatorów