anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie pieniadze sa za zrwot

Client:82242188
#1 Nowicjusz#

Witam kupilerm towar z allegro pay,  który spłaciłem  i zrobilem zwrot do dostawcy towaru, dostalem informacje ze  pieniadze zostaly zwrocone ale nie widze ich  ani na koncie ani na allegro pay

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Bo zapewne , oczywiście jak zostały zwrócone, był maila od Allegro, to do Allegro Pay, musisz się z nimi skontaktować:

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

albo pytaj:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:82242188 Skąd ta informacja o zwrocie wpłaty? Od Allegro? Jeśli nie było maila od Allegro w tej sprawie, sprzedawca mógł wpłaty nie zwrócić. Jeżeli mail był i zwrot środków został zlecony przez sprzedawcę, trwa to około 3 dni robocze. Jeśli sprzedawca odda pieniądze, a Ty już spłaciłeś zakup, będziesz miała nadpłatę w Allegro Pay, która zostanie Ci zwrócona na konto, z którego płaciłeś. Taki zwrot też trwa kilka dni.

W sprawie nadpłaty, gdyby nie została zwrócona, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

Jeśli sprzedawca nie oddał pieniędzy, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy szybko odda.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82242188 potwierdzam. Sprzedający zwrócił wpłatę 29.07.2021r. Możesz jej jeszcze nie widzieć, ale powinna zwiększyć Twoje saldo Allegro Pay najpóźniej w poniedziałek. Daj proszę znć gdyby było inaczej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów