anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie znaleźć historię operacji Allegro Pay ?

aronia26l
#7 Wielbiciel#

jak w tytule. I nie chodzi mi o aktualne do spłaty, tylko historię- z ciągu ostatnich miesięcy.
Napiszę może o co mi konkretnie chodzi.
Zrobiłam zakup , tego samego dnia jak przedmiot dostarczono zrobiłam zwrot. Sprzedający zwrócił wpłatę, pokazało mi się info podaj numer konta do wypłat , wypełniłam.... i tyle. Mija kilka dni i pieniędzy nie ma. Pani z obsługi allegro pisze mi , że pieniądze zostały przekierowane na inne zakupione przedmioty przez allegro pay. Ja natomiast tego nie zlecałam (żadnych zadłużeń też nie miałam) i szczerze , nie mogę dotrzeć do niczego co by zostało w ten sposób spłacone.
Gdzie szukać takich informacji ?

Nawiasem mówiąc to przymuszanie do płacenia przez allegro pay jest chyba po to między innymi, żeby człowiek nie mógł się zorientować za co zapłaci wielokrotnie. Im więcej komplikacji, tym trudniej się połapać

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@aronia26l zmuszają do zaciągania kredytów 😱

W panelu pay  masz wszystko na dole sekcja Spłaty i zakupy -> Zakupy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

waldusiowa
#8 Zapaleniec#

udalo Ci sie dojsc gdzie jest cala historia?
mam podobne podejrzenie... mianowicie zrobilam zakup allegro pay, ale poniewaz bylo to niechcacy to go od razu splacilam, a po chwili znalazlam lepszy produkt i ten zakup anulowalam, pozniej niby sprzedawca zwrocil kase i ta miala pojsc na allegro pay, ale jakos nie zauwazylam nigdy tej nadwyzki i w koncu nie wiem co sie z ta kasa stalo...

oznacz moderatorów