anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu na zwrot nadplaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
sajsung
#7 Wielbiciel#

W dniu 1 lutego zrobilem wraz z zona na dwuch kontach calowita spate Allegro Pay i wynikla z tego powodu nadplata. Wedle zapisu od momentu podania nr konta do zwrotu powinienem otrzymac zwrot w ciagu 3 dni. Do dzisiaj ani zona oni ja  nic nie otrzymalem a przez messengera otrzymalem tylko info ze ONI maja problem i nie wiedza ile to potrwa wiec sami sobie lamia wczesniej ustalony regulamin. Oddajcie moje pieniadze

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@sajsung Zgodnie z informacjami powtarzanymi na tym forum, zwrot nadpłaty trwa 5 dni. 

oznacz moderatorów
sajsung
#7 Wielbiciel#

Mi minelo juz 6 dni i tlumacza sie problami ktore mnie malo interesuja gdyz umowa dziala w dwie strony

oznacz moderatorów
sajsung
#7 Wielbiciel#

Poazty ja im nie moge sie spóznic z oplata ale oni ze zwrotem już mogą? Cos jest chyba nie tak. Termin jest terminem i to jest rzecz swieta. Nalezy go dotrzymywac. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sajsung przepraszam za tą sytuację. Mieliśmy opóźnienia w wypłacaniu środków z nadpłat Allegro Pay, teraz wszystko działa już prawidłowo. Sprawdziliśmy Twoje nadpłaty, przelew został już zlecony i w zależności od Twojego banku, będzie na Twoim koncie dzisiaj lub jutro.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów