anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować allegro pay jeśli mojego banku nie ma na liście?

MAMY ROZWIĄZANIE!
12345678910asia
#7 Wielbiciel#

Chciałam aktywować metodę płatności allegro pay jednak mojego banku nie ma na liscie. 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
Client:44611067
#7 Wielbiciel#

Witam chce skorzystac z allegro pay lecz na liscie nie ma mojego banku co noge zrobic ? 

oznacz moderatorów
Markett10
#2 Obserwator#

Hej przyznali mi allegro pay mam problem nie ma banku spółdzielczego miał ktoś problem z tym

oznacz moderatorów
Client:45958600
#7 Wielbiciel#

Hej też mam ten sam problem i nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć dlaczego, 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45958600 przeniosłam Twoje pytanie tutaj. W tej chwili udostępniamy możliwość dodatkowego uwierzytelnienia z wykorzystaniem 16 największych banków w Polsce. Jeżeli nie posiadasz konta w jednym z tych banków, to nie będziemy mieli możliwości zweryfikowania Waszych danych. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, ale jeszcze nie mogę napisać niczego konkrenego. O wszystkich zmianach na pewno Was poinformujemy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sebagre
#7 Wielbiciel#

Pko sa tez nie ma dotychczas bylo... co sie dzieje?

oznacz moderatorów
aneta2781
#7 Wielbiciel#

Jest rok 2023, a banku spółdzielczego nadal nie ma liście do uwierzytelniania allegropay. Czy to wogóle się zmieni?

oznacz moderatorów
Client:44611067
#7 Wielbiciel#

Jak aktywowac allegro pay, uzupelniam dane przechodze do nastepnego kroku pisze zeby uwierzylenic poprzez bank ale nie ma go na liscie

oznacz moderatorów
krusik21
#7 Wielbiciel#

Mam problem z dodaniem swojego banku do żeby zapłacić puźniej bank jest credyt acrikol Nie mogę dodać swojego banku do całej weryfikacji 

oznacz moderatorów
krusik21
#7 Wielbiciel#

Jest ktoś tam

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie ma już "zapłać później" teraz ten produkt nazywa się "Allegro Pay" .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@krusik21 Chodzi o Allegro Pay? Wybierz z listy banków "Płacę przelewem tradycyjnym".

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BorysSobieski @Client:44611067  @krusik21 @Markett10 @12345678910asia w tej chwili udostępniamy możliwość dodatkowego uwierzytelnienia z wykorzystaniem 16 największych banków w Polsce (Alior, Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, EnveloBank, Getin, Idea, ING,Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, PKO BP, Plus Bank, Santander) oraz Kasy Stefczyka i SKOK. Jeżeli nie posiadacie konta w jednym z tych banków, to nie będziemy mieli możliwości zweryfikowania Waszych danych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:101987376
#7 Wielbiciel#

czyli jeżeli nie ma mojego banku na liście to nie moge skorzystać z usługi pay? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101987376 w tej chwili tak - jeżeli Twojego banku nie ma na liście nie będziesz mógł korzystać z Allegro Pay. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji i już wkrótce powinno się pojawić, poinformujemy Was o tym! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:45958600
#7 Wielbiciel#

Witam dlaczego przy aktywacji allegro Pay nie ma banku spółdzielczego w którym mam konto w celu weryfikacji 

oznacz moderatorów
MMoneto
#7 Wielbiciel#

Witam,dokonywalem oplaty poprzez was serwis,moj bank byl na waszej liscie Credit Agrikole,dlaczego nagle znikl z waszej listy?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MMoneto Cześć 🙂 Odpisałam Ci już w innym wątku. Bank Credit Agricole powinien być na liście - jeśli go nie ma, to zaktualizuj proszę swoją przeglądarkę i wyczyść pliki cookies.

Być może wcześniej była przerwa techniczna w tym banku i dlatego nie był widoczny na liście 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów