anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przywrócić środki na kartę podarunkową po nieudanej próbie płatności?

mario_525
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam problem ponieważ kupiłem klocki i chciałem za nie zapłacić karta podarunkowa, ale wyskoczyło że trzeba dopłacić normalnie przelewem 1zł, wybrałem stronę banku i komputer się zawiesil , chciałem ponownie opłacić znowu coś się zawieszalo i przez przypadek anulowalem zakup a teraz nie mogę ponownie go zakupić bo nie mogę ponownie wykorzystac karty podarunkowej. Co w takiej sytuacji zrobić? Jak przywrócić ta kartę albo środki z karty? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Pozdrawiam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@mario_525 Karta powinna wrócić do Twojej zakładki Kupony w ciągu 24 godzin. Jeśli nie wróci, pisz tu; karty@allegro.pl

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mario_525 aby karta podarunkowa wróciła należy anulować również płatność, nie sam zakup. Teraz powinieneś ją zobaczyć tutaj. Miłego dnia! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mario_525
#8 Zapaleniec#

A w jaki sposób anulowac płatność jeżeli jest już anulowany zakup? Nie widze nigdzie takiej opcji

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mario_525 Bo takiej opcji po anulowaniu zakupu najprawdopodobniej nie ma. Pisano tu już o tym. W ten sposób Allegro blokuje niewykorzystane karty i kupony, czasem na spore kwoty. Musisz pisać do Allegro i prosić o anulowanie płatności, inaczej środki z kart, kuponów Ci przepadną. 

Anulowanie zakupu jest odstąpieniem od umowy, oznacza to, że płatność ma być zwrócona, a niestety na Allegro zwracana nie jest. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mario_525 nie musisz już nigdzie pisać, anulowałam tą płatność, a kupon zobaczysz ponownie tutaj 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mario_525
#8 Zapaleniec#

Ok dziękuję, a kiedy mogę się spodziewać że kupon się tutaj pojawi? Bo jak narazie go nie ma 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mario_525 nie ma sprawy! 🙂
Powinien być już widoczny, ja go widzę. To jest kupon na 100 zł, prawda?  Czy odświeżyłeś stronę?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mario_525
#8 Zapaleniec#

Tak to jest kupon na 100zl, odswiezylem stronę i nadal go nie mam 😟

oznacz moderatorów

mario_525
#8 Zapaleniec#

Ok juz działa, dziękuję bardzo za pomoc 🙂

oznacz moderatorów