anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć powiadomienia "Planujesz zakup z Allegro Pay"

MAMY ROZWIĄZANIE!
Arek2397
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Denerwuje mnie to, że przed wyborem płatności automatycznie wybiera się opcja z allegro pay, a potem dostaję powiadomienie "Planujesz zakup z Allegro Pay" Przecież nawet ostatnio płaciłem przelewem internetowym z banku.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Arek2397, niestety nie ma możliwości rezygnacji z powiadomień. Natomiast pracujemy nad udoskonaleniem mechanizmu podpowiadania metody płatności, który powinien te powiadomienia ograniczyć. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ramzak
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Czy udało się wreszcie poprawić mechanizm powiadomień z Allegro Pay?

Te ciągłe powiadomienia e-mail o planowanym zakupie, które nic nie wnoszą zaśmiecają skrzynkę. Fajnie by było, gdyby udało się to poprawić po prawie pół roku.

oznacz moderatorów
skulcybycek
#8 Zapaleniec#

Czy jest już możliwość wyłączenia powiadomień o planowanym zakupie Allegro Pay?  Jest to bardzo irytujące kiedy za każdym razem przychodzi informacja pomimo, że nie chcę nic kupować za pomocą allegro Pay.  

oznacz moderatorów
skulcybycek
#8 Zapaleniec#

Allegro tłumaczy to wymogiem prawnym, więc podpowiem: można to zrobić jako informację na stronie zakupu przy wyborze metody płatności Allegro Pay. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@skulcybycek niestety nie można. Allegro wysyłając na email ma dowód, że z takową informacją na pewno miałeś możliwość się zapoznać. A czytałeś na stronie regulamin Allegro Pay przed aktywacją?

oznacz moderatorów
skulcybycek
#8 Zapaleniec#

Taka informacja może być na stałe przypięta do karty zakupu. nadal twierdzę, że można to rozwiązać na wiele sposobów i email nie jest do tego konieczny.

oznacz moderatorów