anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić numer telefonu w Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tarczan
#8 Zapaleniec#

Witam, czy zmiana numeru telefonu Allegro pay może pójść sprawnie i szybko tak jak wszędzie z potwierdzeniem sms? Dlaczego właściwie automatycznie nie zmienia się numer wraz ze zmianą głównym panelu konta ? Czy za każdym razem trzeba zamówić rozmówe . Pewnie temat już był ale może się coś już zmieniło i błądzę w nerwach jakby kompas Allegro zwodził

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
Client:80358018
#1 Nowicjusz#

Powie mi ktoś jak mogę zmienić numer telefonu w allegro pay?

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
sarcia23102001
#7 Wielbiciel#

Zmieniłam już numer w ustawieniach konta ale mimo, to jak, chcem, coś zamówić na allegro Pay to wysyła mi się potwierdzenie na stary numer telefonu 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sarcia23102001 Cześć. 🙂 Żeby zmienić numer w Allegro Pay, trzeba skontaktować się z nami bezpośrednio: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc&subjectId=4a9d8d9d-6.... Po weryfikacji konsultant Allegro zaktualizuje Twój numer 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Dagea
#7 Wielbiciel#
  • Chciałam dziś dokonać zakupu z allegro pay,nie cały miesiąc temu zmieniłam numer telefonu. Wszędzie w ustawieniach wpisałam nowy a teraz kod do potwierdzenia tożsamości na allegro pay przyszedł na stary numer którego nie używam. Ktoś wie jak to zmienić na aktualny? Tak by kody uwierzytelniające były wysyłane pod obecnie używany numer telefonu?
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dagea w tej sprawie skontaktuj się z nami proszę za pomocą tego formularza. Po weryfikacji tożsamosci, Doradca Allegro pay, pomoże Ci zmienić numer telefonu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
julia2889
#1 Nowicjusz#

Czy ktoś może wie jak zmienić numer telefonu na który przychodzi kod potwierdzający SMS w płatności allegropay?? Dodam że w ustawieniach zmieniłam ale to i tak nic nie dało bo wyskakuje informacja że wysłali kod SMS na stary numer.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@julia2889 Cześć. 🙂 Numer może zmienić wyłącznie pracownik Allegro po uprzedniej weryfikacji. Umów rozmowę lub napisz do nas na czacie tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc&subjectId=4a9d8d9d-6... 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
amfurniture
#1 Nowicjusz#

Witam, chcę zmienić nr telefonu jaki podałam przy rejestracji w Allegro Pay i na który przychodzą kody. Zmieniłam już numer w danych użytkownika ale kody nadal przychodzą na stary numer. Jak mogę to zaktualizować? 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
Client:87827875
#1 Nowicjusz#

Wie ktoś jak mogę zmienić numer ? Wymagają ode mnie potwierdzenia numeru i wpisanie kodu z SMS tylko problem w tym ze nie posiadam już tego numeru , proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87827875 Cześć. 🙂 Numer w Allegro Pay może zmienić pracownik Allegro, ale w tym celu będzie potrzebna weryfikacja Twojej tożsamości, dlatego umów rozmowę lub napisz do nas na czacie tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103426526
#7 Wielbiciel#

Wpisalam zły numer w ankiecie, żeby potwierdzić swoje dane muszę dostać smsa z kodem, ale nie mogę cofnąć się do swoich danych, żeby numer poprawić. Jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nie było Cię przy tym ??? ..... kombinuj 😁

oznacz moderatorów
Client:103426526
#7 Wielbiciel#

Przy małym dziecku ciężko skupić się na wielu rzeczach naraz 😜 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:103426526 z Wiekim do Ciebie szacunkiem , ale jakby były trojaczki , albo ......Pozdrowienia dal Ciebie i Dzidziusia 😀

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

W każdym wieku należy się szacunek, na pewno wszystkim 🤔

oznacz moderatorów
Client:103426526
#7 Wielbiciel#

Nie chce wiedzieć co to było przy trojaczkach itp 🤪 mój mały diabełek wystarczy, żeby zapomnieć co się robiło, łatwo o błąd przy każdej czynności. Chyba, że śpi 😆 to co innego. Pozdrawiamy z Hanką;)

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103426526 Cześć. Napisz do nas proszę przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc. Zmienimy Twój numer.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów