anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienic domyślną forme płatnośći?

Client:44052296
#21 Demiurg#

Hej. Mam pytanie może ktoś się spotkał z rozwiązaniem.

Czy jest możliwość zmiany lub wyłączenia domyślnej metody płatności żeby nie było zaznaczone Allegro Pay?

Bo za każdym razem przychodzi wiadomość od allegro "Informacja na temat proponowanych opcji spłaty Allegro Pay"

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Masz tam gdzieś przy wyborze płatności, w okolicy Allegro Pay, opcję ZMIEŃ? Sprawdź to dokładnie. Jeśli klikniesz ZMIEŃ i zaznaczysz swój bank, BLIK lub kartę, ta forma płatności zostanie zapamiętana.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@xyz96 niestety nie działa. Zrobiłem jak mówiłeś. Zmieniłem na stronie przedmiotu na szybki przelew i kupiłem. Ale przy ponownym wejściu w koszyk i kliknięciu dostawa i płatność nadal pokazuje i nic nie zapamiętało poprzedniego wyboru.

allegro pay platnosc.PNG

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44052296 No wiec Allegro nachalnie wciska Ci swoje Allegro Pay. Za każdym razem musisz to omijać.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

no tak tylko, że za każdym razem po wybraniu dostawa i płatność w koszyku przychodzi email "Informacja na temat proponowanych opcji spłaty Allegro Pay" nawet jak nie robię zakupów poprzez Allegro Pay.

Był już podobny temat i pomysł ale na razie moderacja się nie odnosiła do nich.

Może pożyjemy zobaczymy 😃

 

oznacz moderatorów

MaturruS
#7 Wielbiciel#

Ja dodałem ten mail do spamu, szkoda bo pewnie chętnie kiedyś bym jeszcze skorzystał. 

oznacz moderatorów

iacor
#1 Nowicjusz#

Zgłosiłem rezygnację z allegro pay przez chatbota i wyłączyli od ręki. Dobrze, że się udało, ale to porażka w taki sposób traktować użytkownika.

 

oznacz moderatorów