anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować z AllegroPay

Psalm_127
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Na poprzednim koncie allegro posiadałem usługę AllegroPay.

Konto zostało usunięte, dostałem potwierdzenie e-mail (po okresie karencji).

Założyłem nowe konto allegro.

Chciałbym do nowego konta włączyć AllegroPay. Niestety jak mnie poinformowano AllegroPay mogę założyć tylko raz i mimo że konto allegro jest usunięte to widnieje że mam usługę AllegroPay na tamtym koncie (które nie istnieje, nie mam do niego dostępu itd.).

Jak zatem mam wypowiedzieć usługę AllegroPay z tego usuniętego konta? I jak mogę założyć AllegroPay na jedynym koncie (aktywnym) jakie posiadam? 

Ponieważ poprzez formularz kontaktu ani drogę mailową nie mogę się tego dowiedzieć. Otrzymuje ciągle odpowiedź że posiadam już AllegroPay. Tylko że nie mam do niego dostępu i nie chcę żeby było aktywne jeżeli nie mogę go używać. 

Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Psalm_127 

W każdym czasie możesz wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi Allegro Pay, z 14-dniowym okresem wypowiedzenia. Wypowiedzenia możesz dokonać poprzez złożenie rezygnacji w stosunku do Allegro.pl, z zastrzeżeniem, że rekomendowanym sposobem wypowiedzenia umowy o korzystanie z usługi Allegro Pay jest skorzystanie z Formularza Kontaktowego i wybranie tematu: „Rezygnacja”.

Rezygnację możesz wysłać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=aa176d43-7589-4742-8820-c77623a173a5

Możesz tam też zadać dodatkowe pytania w poruszonej sprawie.

oznacz moderatorów