anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kłopoty z płatnością poprzez PayU.

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Stwierdzam w ostatnich dniach duże kłopoty z działalnością płatności bezpośredniej poprzez PayU. Do tej pory wpisywałem swój nr. klienta, pojawiał się panel do wpisania hasła plus miejsce do wpisania potwierdzenia poprzez SMS z mojego banku. Teraz po wpisaniu swego numeru - pojawia się strona z bardzo słabym polskim i brakiem miejsca do wpisania hasła [ dokładnie pojawia się tylko pojedyncze okienko] i nic nie można z tym zrobić poza wciśnięciem - wstecz... I żadna płatność nie przechodzi.

Nie jest to wina mojego banku, bo gdy wchodzę na swoje konto [bezpośrednio - bez korzystania z PayU] - wszystko jest tak jak było i nie ma żadnych dziwactw. 

A skoro nie ma płatności, to nie ma zakupów i brak działań bankowych, bo gdybym płacił bezpośrednio sprzedającemu to nie będę korzystał z Smarta.  Ma ktoś jakiś pomysł aby to naprawić?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Więcej osób zgłasza ten problem.🤔

oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

To raczej nie powoduje mojej  satysfakcji, że inni kupujący zgłaszają takie problemu, tym bardziej iż to nie jest sprawa tylko dzisiejszego dnia ale trwa co najmniej od środy/czwartku. Jak tak dalej pójdzie to Smart powinien być uruchomiony nawet bez płatności bezpośrednio przez Allegro Pay, w końcu dlaczego mamy ponosić dodatkowe koszty skoro to ewidentna wina firmy...

oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Próbowałem właśnie po raz siódmy [7] zapłacić za towar i wciąż to samo. Allegro Pay nie działa a ja mam tego dość...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zdenko02 Wyślij proszę zrzut ekranu, który obrazuje opisywaną sytuację (łamana polszczyzna itp) na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości dodaj link do bieżącego wątku. Skonsultuję to. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zdenko02 Czy możesz dodać również link do oferty, w której próbujesz dokonać zakupu? Strona na zrzucie wygląda bardzo nietypowo. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zdenko02 To jest link do zakładki "moje zakupy",  a nie link do konkretnej oferty. Nie mam dostępu do Twojego konta, dlatego nie widzę, co tam jest. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zdenko02 Bardzo dziękuję. Już wyjaśniam tę kwestię z odpowiednim zespołem. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Nadal nie mogę dokonywać płatności poprzez Allegro Pay mimo zgłoszenia problemu kilka dni wcześniej. Kontakt z moim bankiem [Millenium] to nie mój problem ale Waszej Firmy, bo powinniście to wyjaśnić na poziomie waszych umów, bo nikt nie będzie chciał ze mną rozmawiać. O tyle jest to ciekawe iż otrzymałem od Państwa fakturę do zapłacenia za wykonane do tej pory transakcje z ostatniego miesiąca i płatność nie przeszła [dokładnie z tego samego powodu], więc może pora przestać stosować spychoterapię i wziąć się do wyjaśnienia całej sprawy, a nie zwalać to na barki pionka z którym żaden bank nie będzie chciał rozmawiać. Dopóki sprawa nie zostanie załatwiona nie mogę zapłacić bo nie mam takiej możliwości. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zdenko02 przykro mi, że problem dalej występuje, ale tak jak napisaliśmy w korespondencji e-mail w w sprawie nr 36975478. Operator płatności przekazał nam informację, że wpłata nie powiodła się ze wglądu na błędną autoryzację ze strony banku. 
Dlatego bardzo proszę o bezpośredni kontakt z bankiem w celu wyjaśnienia problemów z płatnością, jeśli pojawią się problemy to odpisz proszę na naszą wiadomość w sprawie nr 36975478.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Po naszej rozmowie skontaktowałem się z bankiem i przesłałem im całość korespondencji plus skan ekranu i przekazano mi, że całość została zlecona do działa IT. Więc czekam na odpowiedź. Póki co zmieniłem płatność na kartę...

oznacz moderatorów