anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy mogę się spodziewać zwrotu pieniędzy?

drzewo141601
#7 Wielbiciel#

Kiedy mogę spodziewać się pieniądzy na swoim koncie 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@drzewo141601 Zwróciłeś zakup? Pieniądze nie wrócą do Ciebie, tylko do Allegro Pay. Sprzedawca odda pieniądze niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni.

Zwróciłeś zakup przez siebie spłacony? Masz nadpłatę w Allegro Pay, która zostanie Ci zwrócona w ciągu kilu dni na konto, z którego płaciłeś. Gdybyś chciał dopytać lub się upewnić, pisz do Allegro Pay tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów