anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy zostanie anulowana płatność

cesiu69
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry  zwróciłam produkt kupiony przez alegro pay płatność za 30 dni powodu niezgodny z zdjęciem..Sprzedający dostał paczkę w czwartek po czym reszta formalności z alegro zostało rzekomo załatwione..Stąd  moje pytanie kiedy na moim koncie zostanie anulowana płatność  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zwróci Ci środki to dostaniesz maila od Allegro, wg Allegro ma 7dni od chwili otrzymania zwrotu. Środki trafią tam skąd wyszły i zwiększą twój limit.

oznacz moderatorów

cesiu69
#8 Zapaleniec#

Sprzedający powiedział że z allegro wszystko jest załatwione a na pay dalej wisi zadłużenie 

oznacz moderatorów

cesiu69
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

cesiu69
#8 Zapaleniec#

Może ktoś z moderatorów sprawdzić jak rozwiązać ten problem bo przez to że kwota zakupu dalej widnieje na allegro pay blokuje mi to inne zakupy a sprzedawca twierdzi za wszystko załatwił 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cesiu69 Poproszę o numer tego zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cesiu69
#8 Zapaleniec#
d4f11390-c3fb-11ed-ac33-dbd2c294c51d
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cesiu69 Zwrot za to zamówienie rzeczywiście został zlecony 24 marca, ale nie trafił do Ciebie, ponieważ został anulowany. Skontaktuj się w tej sprawie ponownie ze sprzedającym i poproś go o sprawdzenie statusu zwrotu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cesiu69
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór według szczegółów zwrotu na allegro przesyłka jest już u sprzedającego i pisze ze w trakcie weryfikacji 

oznacz moderatorów

cesiu69
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry ale to ja zwracałem zamówienie poprostu sprzedawca wysłał do nas przesyłkę inpostem poza allegro i stąd te problemy a my zwróciliśmy normalnie przez allegro i sprzedawca otrzymał zwrot tylko ze nie jest zakończony pisze ze w trakcie weryfikacji 

oznacz moderatorów

cesiu69
#8 Zapaleniec#

Napisałem do sprzedawcy czekam na odpowiedź 

oznacz moderatorów