anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kiedy zwiększy mi się kwota allegro pay po przelewie natychmiastowym

ewcia0602
#7 Wielbiciel#

Witam.

Zrobiłam dziś tradycyjny (szybki / natychmiastowy) przelew z banku na konto Allegro Pay. Przelew był jako nadpłata, ponieważ wszystkie raty były opłacone na czas i nie miałam możliwości opłacić na allegro kartą kolejnej raty. Po wejściu na moje allegro pay mam komunikat "Twoje bieżące spłaty są rozliczone". Pytanie kiedy zwiększy mi się kwota allegro pay? Chciałam kupić przedmiot i opłacić w ten sposób jednak niestety brakowało mi 4 zł, zapłaciłam ratę 51zł ale jeszcze nie wzrósł mi limit. Zależy mi na czasie bo obawiam się że przedmiot zostanie sprzedany a jest niestety tylko 1 sztuka.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nigdzie dokładnie  w regulaminie nie jest podany czas zwiększenia limitu, tylko że po spleceniu  rat, więc: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jak przelew się zaksięguje to zwiększy ci się saldo na allegro pay i będziesz mogła kupić ten przedmiot 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale w jakim czasie? dzień, dwa czy ....🤔

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewcia0602 jeśli nadpłaciłaś umowę rozłożoną na kilka spłat to zostanie ona zaksięgowana przy kolejnym rozliczeniu zgodnie z harmonogramem. 
Nie mogę sprawdzić jak to wygląda dokładnie w Twoim przypadku, dlatego poproszę Cię o kontakt z Doradcą Allegro Pay, to wymaga telefonicznej weryfikacji, więc proszę zamów rozmowę tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ewcia0602
#7 Wielbiciel#

Sprawa już rozwiązana. Kwota którą nadpłaciłam została zaksięgowana po kilku godzinach. Limit allegro pay również został zwiększony. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

oznacz moderatorów