anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam 3 przedmioty z opcją kup teraz zapłać później chce zwrócić 2 a za 1 zapłacić jak to zrobić

GRZEGORZ-G261
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GRZEGORZ-G261 na umowie z allegro pay masz numer konta do spłat. Zrób przelew na wartość tego jednego przedmiotu a resztę zwróć. Albo spłać wszystko a nadpłata za zwrócone przedmioty zostanie Ci oddana na wskazane przez Ciebie konto.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44052296 ??? będą kłopoty !!!!  lepiej druga część odpowiedzi 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GRZEGORZ-G261 dokonaj zwrotu, jak sprzedawca zrobi zwrot kasy przez allegro finanse to kasa wróci do allegro pay i pomniejszy Ci zobowiązanie, do tego czasu musisz spłacać, w przypadku powstania nadpłaty ( Ty spłacisz a zwrot dostaniesz później ) dostaniesz zwrot na konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@GRZEGORZ-G261 Robisz to jak przy zwykłym zakupie, wchodzisz w zakładkę:Moje zakupy" i klikasz w te przedmioty co chcesz zwrócić, sprzedajacy wówczas zwraca środki do Allegro Pay.

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – wyślemy Ci mejla z informacją o nadpłacie i linkiem do panelu Allegro Pay. Możesz tam podać numer rachunku, na który mamy przelać nadpłatę. Kolejne nadpłaty zwrócimy już automatycznie na rachunek, który wskażesz w panelu.

oznacz moderatorów