anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem. Kupiłem przedmiot przez allegro Pay, opłaciłem ale w ciągu kilku dni zwróciłem. Sklep o

MAMY ROZWIĄZANIE!
kolczus
#8 Zapaleniec#

Mam problem. Kupiłem przedmiot przez Allegro Pay, opłaciłem ale w ciągu kilku dni zwróciłem. Sklep otrzymał towar i informuje mnie, że pieniądze powinny trafić na moje konto bezpośrednioz Allegro. Zwrot do sklepu byl 13 stycznia 2023 i od tamtego czasu cisza. Jak odzyskać te pieniądze, nie wiem gdzie pisać na jaki adres. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolczus Zwrot środków z zakupu opłaconego przez Allegro Pay, wraca na Twoje saldo do wykorzystania podczas następnych zakupów w ramach tej usługi. Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten zwrot, a sprawdzę czy sprzedający zlecił go w naszym systemie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kolczus
#8 Zapaleniec#
b60c0fc0-8e13-11ed-8990-ab2b0f9c02f2
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolczus To zamówienie nie dotyczy konta, z którego piszesz, bo tutaj ostatni zakup pochodzi z lipca 2020 r. Jeśli mam to sprawdzić podaj mi proszę jeszcze login konta, z którego dokonałeś tego zamówienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Środki wracają tam skąd wyszły a więc do Allegro Pay i zwiększają tow limit:  https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay# jak sprzedajacy zwraca to Ty dostajesz maila od Allegro>był mail?

oznacz moderatorów
kolczus
#8 Zapaleniec#

Nie widziałem ale też niespecjalnie przeglądam. Sprzedający dał mi formularz do wypełnienia i prosił podać nr konta więc podałem i mówił, że zwrot będzie ba konto i sam będę musiał opłacić allegro Pay tzn. zwrocic. W międzyczasie czasie robiłem inne opłaty na allegro Pay i pogubiłem się już w tym wszystkim. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może zwrócić Ci także na konto bankowe, ale wg regulaminu to środki wracają tam skąd wyszły. A na koncie powinnaś mieć zwrot od sprzedającego masz?

oznacz moderatorów
kolczus
#8 Zapaleniec#

Tak, mam informacje ze towar został zwrócony i spłacony, teraz widzę. To chyba wszystko ok, nie zauważyłem tego, bo cały czas coś kupowałem i spłacałem a to wskoczyło między wpłatami.

 

oznacz moderatorów