anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety za AllegroPay

jarekbry
#7 Wielbiciel#

Jak to jest z tymi monetami na AllegroPay?
zarejestrowałem się w AllegroPay w ostatnia sobote (10.12) rano , wczoraj dokonalem pierwszego zakupu placac przez Allegro Pay.
Ile tak naprawdę trzeba czekac na monety? Przyznam, że chetnie zrobiłbym zakup przed świetami z wykorzystaniem monet ale jak na razie ani za rejestrację ani za zakup nie otrzymałem.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

jarekbry
#7 Wielbiciel#

nie. jak na razie nic. mam 2 monety za jakies tam zakupy przed 2 miesiacami.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To zapytajmy o powód, wiesz także o tym że są ograniczenia monet dla kont które nie mają roku!! @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

jarekbry
#7 Wielbiciel#

ja jestem na Allegro od 20 lat....

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jarekbry Monety powinny automatycznie pojawić się w tej zakładce do jutra do końca dnia. Jeśli tak się nie stanie, napisz proszę tutaj ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jarekbry
#7 Wielbiciel#

HolaOla., dzieki za odpowiedz. Monet za aktywacje AllegroPay wlasnie wpadly.  Rozumiem, ze te drugie 50 monet za pierwszy zakup powinny byc jutro.
Czy to jets tak, ze jesli teraz kupie przedmiot za 200 zl to moge polowe za niego spłacic monetami?

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jarekbry Można tak powiedzieć, generalnie masz dwie możliwości: 

  • Zakup przez stronę allegro.pl
    Monety możesz wymienić podczas wypełniania formularza opcji dostawy i płatności w przeglądarce. Wybierz płatność z góry, a następnie w sekcji Płać mniej zaznacz kafelek z Monetami. Możesz wykorzystać od 10 do 100 Monet przy jednym zakupie.
  • Zakup przez stronę allegro.pl oraz aplikację Allegro
    Monety możesz również wymienić w zakładce Monety na kupon o wartości 10 lub 20 złotych. Każda 1 Moneta odpowiada 1 zł.
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jarekbry
#7 Wielbiciel#

Ok. Monety przyszły.. szkoda tylko, że nie wiedziałem ze moge zrealizować tylko 3 kupony na dzien 😞 Myslalem ze mając 100 monet moge po prostu zrealizowac 5 kuponów po 20 zł.

 

oznacz moderatorów

jarekbry
#7 Wielbiciel#

WYmieniłem kupony i mam kilka kuponów po 20 zł i po 10. Jak mogę zsumować kupony?

 

oznacz moderatorów

jarekbry
#7 Wielbiciel#

Ok wszystko sie juz wyjasnilo. Pan na infolinii zmienil mi spowrotem kupony na monety i powiedzial jak nimi płacic. Nie doczytalem po prostu. Temat zamykam. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

 

oznacz moderatorów