anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nastąpiła zapłata, aczkolwiek sprzedawca nie dostał pieniędzy za towar- PAYU proponuje zwrot kasy

User2022
#1 Nowicjusz#

Aukcja Numer oferty: 12780688836

Zakup nastąpił 20 listopada 2022, 01:30 

zapłata 21/11/2022

PAYU proponuje 23/11/2022 zwrot pieniędzy

a do dnia dzisiejszego nikt nie przychylił się mojej prośbie, aby przelać pieniądze za towar sprzedawcy.Zapłata.jpg30112022.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@User2022 Cześć. Jeśli na przelewie widnieje inny tytuł, kwota etc., to taki przelew nie może zostać poprawnie zaksięgowany i wraca do nadawcy. Możesz opłacić zamówienie ponownie w zakładce Moje zakupy

oznacz moderatorów

User2022
#1 Nowicjusz#

To nie jest rozwiązanie !!! WIEM -  Mogę wielokrotność zapłacić , ale to nie jest rozwiązanie !!! Jak na obecną chwilę TO PAYU dysponuje kwotąza towar, którą raz zapłaciłem za towar i nie widzę powodu abym musiał zapłacić powtórnie za przedmiot skoro już mam opłacony. Inne rozwiązania nie nasuwają się same ? A może tak na chłopski rozum - przelać pieniądze sprzedawcy, które posiada na koncie PAYU  ...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak się zarabia i obraca cudzymi pieniędzmi.😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@User2022 Na potrzeby identyfikacji i bezpieczeństwa każdej transakcji, wszystkie dane na przelewie muszą się zgadzać. Operator płatności PayU nie może zlokalizować sprzedającego po danych, które wprowadzono. Zleć kolejny przelew i sprawdź dokładnie wszystkie dane. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@User2022 bo nikt się nie przychyli i nie przeleje sprzedawcy tak to nie działa, podaj numer konta do zwrotu i opłać ponownie, poprawnie wpisując tytuł przelewu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

User2022
#1 Nowicjusz#

Nr konta i tytuł sprawdziłem dokładnie

oznacz moderatorów