anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay Business

AndziaM29
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Zrobiłam zakupy u klienta, który ma oznaczenie "60dni  na spłatę", mam zaznaczoną opcję faktury, przyznany kredyt a mimo to, nie ma dostępu do płatności Allegro Pay Business-pokazuje się informacja : Wybrane dane do faktury nie pozwalają na zakup z Allegro Pay Business. W sekcji dotyczącej faktury wybierz te, które posiadają oznaczenie "60 dni na spłatę"   O co tu chodzi?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AndziaM29 Na jakie dane chcesz dokonać zakupu? Czy są to na pewno dane, na które zarejestrowane jest Twoje konto Firma?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AndziaM29
#7 Wielbiciel#

Jeśli chodzi o moje dane firmowe, to do imienia i nazwiska dopisana jest nazwa firmy, adres jest ten sam, więc pytanie gdzie mogę zobaczyć czy wszystko się zgadza i co ewentualnie mam poprawić.

oznacz moderatorów

AndziaM29
#7 Wielbiciel#

Dziś dostałam maila z informacją "Zaakceptowaliśmy Twoje dane fakturowe" i niestety nadal nie mogę zrobić zakupów z odroczoną płatnością. Proszę o info co dalej.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AndziaM29 Przed każdym zakupem z Allegro Pay Business jest sprawdzana jest poprawność danych do faktury. To znaczy, że Twoje dane na fakturze muszą być zgodne z tymi, które Dostawca usługi otrzymał przy jej aktywacji (nie ma znaczenia adres dostawy). Są to dane wskazane w sekcji Ustawienia/ Dane konta.

Podczas składania zamówienia na formularzu zamówienia należy wybrać "Chcę otrzymać fakturę" na następnie kliknąć "Zmień dane".

ko_alka_0-1669822901726.png

Wśród danych adresowych należ wybrać pierwszy na liście. Dla ułatwienia jest on oznaczony etykietą "60 dni na spłatę":

ko_alka_1-1669822928888.png

Jaki komunikat pojawia się u Ciebie po wykonaniu tych czynności? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów