anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę odzyskać pieniędzy z nadwyżki z allegro Pay

aygorf1
#8 Zapaleniec#

Witam. Wysłałem już kilka maili, zamawiałem rozmowę telefoniczną a dzisiaj dostałem maila że podałem zły numer transakcji, numer spisałem z wiadomości od allegro że mam nadpłatę pod tym numerem transakcji. Nie można się jakoś normalnie skontaktować. Chwilę temu puściłem kolejnego maila i tyle. Trwa to już ponad tydzień a ja nie wiem czy te pieniądze gdzieś są czy nie bo na mojej stronie głównej allegro czy allegro Pay nie ma nic o nadpłacie. Sytuacja była taka że kupiłem grę przez Pay, kilka dni później spłaciłem zaległość ale gra nie przychodziłem więc zrezygnowałem z kupna. Proszę o jaką# pomoc w tej sytuacji. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aygorf1 Widzę, że otrzymałeś dzisiaj wiadomość od nas i przesłałeś numer umowy oraz dane do zwrotu. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości. Wkrótce otrzymasz odpowiedź mailową.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aygorf1 A sprzedawca oddał pieniądze do Allegro Pay po Twojej rezygnacji? Jeśli masz pewność że oddał, domagaj się zwrotu nadpłaty, tym bardziej, że podałeś prawidłowy nr transakcji. Jeżeli nie oddał, nie masz nadpłaty, wtedy otwórz spór ze sprzedawcą i domagaj się zwrotu środków. 

oznacz moderatorów

aygorf1
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca oddał a dwa dni temu dostałem wiadomość z allegro że pieniądze zostaną przelane na podane konto. Wczoraj wieczorem dostałem kolejną wiadomość typu podaj nr transakcji i konta ale mam nadzieję że poszło to z automatu na następny mój mail który wysłałem do allegro w czasie gdy nie miałem żadnych odpowiedzi. Mam nadzieję że do piątku pieniądze przyjdą. Oczywiście odezwę się jak już środki wpłyną lub nie🙂

oznacz moderatorów

aygorf1
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj otrzymałem zwrot pieniędzy, wszystko jest ok,. Problemem jest brak widocznych środków z nadpłaty w aplikacji allegro, ale może kiedyś ten problem zostanie rozwiązany. 

oznacz moderatorów