anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie moge wyplacic pieniedzy

Client:59597538
#8 Zapaleniec#

witam chcialem wyplacic pieniadze z konta ale nie moge bo podalem zle dane w  danych karty podalem numer konta i wszystko tylko zapomnialem ze moje konto w banku zostalo usuniete i chcialem to zmienic ale nie moge i chcialem zmienic dane bo mam zarobione pieniadze i chcialem je wyplacic a nie mam jak bo nie wiem jak zmienic te dane  prosilbym o pomoc bo nie wiem jak mam wyplacic gdy chce poprawic pisze 

Tutaj możesz sprawdzić i poprawić swoje dane, zmienić hasło lub adres e-mail.
Pamiętaj, że podanie kompletnych i aktualnych danych jest warunkiem korzystania z Allegro.
 
  • Status konta
    • Sprzedaż aktywna

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59597538 Aby wypłacić środki ze sprzedaży na swój rachunek bankowy, musisz zweryfikować swoje konto do wypłat w zakładce Ustawienia wypłat, ale dane właściciela rachunku bankowego muszą być takie same jak dane właściciela konta na Allegro. Ostatnia weryfikacja została odrzucona, ponieważ te dane nie zgadzają się. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:59597538
#8 Zapaleniec#

a jak zmienic dane wlasciciela rachunku bo nie wiem jak

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59597538 Nie możesz zmienić danych właściciela rachunku. Jeśli Twoje konto na Allegro jest zarejestrowane na Twoje dane, przelew weryfikacyjny musisz przesłać ze swojego konta bankowego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:59597538
#8 Zapaleniec#

ale ja nie mam dostepu do mojego banku i dlatego chcialem zmienic dane bo podalem nie poprawne czy moglbym to zmienic bo nie po to zarobilem i teraz mam stracic 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie przeszedłeś weryfikacji to musisz założyć na siebie konto w banku. Jeżeli jest to kwota mniejsza niż 800zł to możesz wypłacić przelewem pocztowym wypłacanym raz w  miesiącu.

oznacz moderatorów

Client:59597538
#8 Zapaleniec#

ok.....

oznacz moderatorów

Client:59597538
#8 Zapaleniec#

ale ja ni emoge zalozyc nowego konta w banku nie mozecie mi jakos tego zmienic na te dane ktore napisze ? Prosze @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Raczej tak się nie da ,ty podasz swoje dane , ale allegro musi mieć 100% pewność że pieniądze trafią do ciebie tak jak napisał @LEW433 dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59597538 Nie, niestety nie ma takiej możliwości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:59597538
#8 Zapaleniec#

pieniadze stracilem bo nawet dostepu nie mam do konta bankowego super 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:59597538 Tu masz opisane jak to zrobić, podstawa to że dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów