anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam całości zwrotu środków

Client:101322443
#7 Wielbiciel#

Witam.

W dn. 13.01.2022 r. zamówiłam 5 puszek mleka modyfikowanego i sól fizjologiczną, zamówienie zostało przeze mnie w całości opłacone przelewem bankowym (278,95 zł). Następnie sprzedawca poinformował mnie, że jednak nie posiada 4 z 5 opakowań mleka i dokonał zwrotu pieniędzy za brakujące opakowania mleka oraz zapytał, czy ma wysyłać  resztę zamówienia. Poprosiłam o zwrot środków za całe zamówienie.
Przelew otrzymałam za 1 opakowanie mleka i sól fizjologiczną (65,39 zł). Reszty pieniędzy, tj. 213,56 zł nie mam na koncie do dnia dzisiejszego.
Przy próbie zapytania co z pozostałą kwotą sprzedawca twierdzi, że transakcji zwrotnej dokonało Allegro Finanse- nie mam na tym koncie żadnych środków. Jakie mam podjąć następne kroki, żeby odzyskać pieniądze?



oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101322443 napisz niech sprawdzi zapewne w formularzu źle zaptaszkował sztuki, najlepiej zapytaj w dyskusji allegro wtedy sprawdzi i pomoże,  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  możecie sprawdzić jak poszedł zwrot ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:101322443
#7 Wielbiciel#

Cześć, dzwoniłam dzisiaj jeszcze do sprzedawcy- dla nich sprawa jest zamknięta, bo zlecili przelew Allegro.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Client:101322443 No i słusznie, sprzedawca w momencie zlecenia zwrotu Allegro Finanse nie ma już na nic wpływu. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101322443 Cześć. Sprzedający zlecił dwa przelewy ze zwrotem pieniędzy. Pierwszy 13 stycznia na kwotę 213,56 zł, drugi 16 stycznia na kwotę 65,39 zł. Sprawdź proszę raz jeszcze swój rachunek bankowy. Jeśli nie odnajdziesz tego przelewu, to daj znać - prześlemy Ci potwierdzenie przelewu i będziesz mogła zweryfikować tę sprawę w banku.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Standard...

oznacz moderatorów

Client:101322443
#7 Wielbiciel#

Cześć, niestety nie mam tego przelewu na kwotę 213,56 zł, dlatego proszę o potwierdzenie przelewu.
Pozdrawiam
Asia

oznacz moderatorów