anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam zwrotu od sprzedającego, a minął termin spłaty z Allegro Pay, co teraz?

zanetka67
#1 Nowicjusz#

Witam mam problem ze sprzedającym pod koniec lipca zamówiłam leżaki i chcialam zapłacić je później wiec wzięła opcje Allegro pay. Jednak zrezygnowałam z nich miałam na to 14 dni wysłałam w sierpniu powinno już być wszystko wykasowane lecz sprzedający napisał mi ze księgowość sie tym zajmuje nic jie zostało zrobione termin minal w Allegro pay na opłacenie zablokowane mam środki i naliczane odsetki nie z mojej winy nie można sie do tamtej formy dodzwonić emaliową strona idzie to bardzo mozolnie bo po 3 dni trzeba przynajmniej czekać co można zrobić w takim przypadku ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Załóż dyskusję, wszystko się wyjaśni:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa a jak podpisałaś umowę to tam jest napisane że splata jest twoim obowiązkiem bez względu czy sprzedajacy zwróci środki czy nie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zanetka67 w tej sytuacji, ureguluj proszę spłatę z Allegro Pay, aby odsetki nie były naliczane. Załóż proszę temu sprzedającemu dyskusję, nie martw się na pewno odzyskacz tę wpłatę jeśli nie od sprzedającego to zaproponujemy złożenie wniosku z Allegro Protect. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów