anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić aby dostawać maile tylko na zaktualizowany mail?

MAMY ROZWIĄZANIE!
NowAnimation
#7 Wielbiciel#

Ostatnio zmieniałem maila. Aktualnie dostaje maile dotyczące zamówień na 2 różne maile choć w ustawieniach jest zaktualizowany mail. Co mam zrobić aby dostawać maile tylko na zaktualizowany mail?

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NowAnimation Które dokładnie powiadomienia przychodzą na stary aders mailowy? 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
NowAnimation
#7 Wielbiciel#

np. powiadomienie dotyczące tego, że napisałem na allegro gadane.

Na bieżąco usuwam wiadomości. Inne też były doublowane. 

Teraz dostałem tylko na prawidłowego maila o odpisaniu na moją wiadomość na allegro gadane. Może już będzie ok

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NowAnimation Jeśli jednak problem się powtórzy, daj znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MarcinJerzyEck
#7 Wielbiciel#

Mam dosyć podobny problem. Mój mail, wpisany na Allegro jako pierwszy kontaktowy z końcem miesiąca przestanie być aktualny. Chciałem wpisać nowy, niestety system mi odmawia bo podawany przeze mnie adres w tej chwili figuruje jako dodatkowy... Jak to zrobić aby aktualny stał się tylko ten drugi, dodatkowy adres, a ten pierwszy został definitywnie wykasowany?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MarcinJerzyEck Najpierw usuń adres z tej zakładki, a następnie wpisz go jako e-mail tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MarcinJerzyEck
#7 Wielbiciel#

Nie dało to to pożądanego efektu. Próba skasowania starego adresu prowadzi do prośby o wpisanie nowego. A kiedy usiłuje to zrobić, to dostaję odpowiedź, że ten e-mail już istnieje. Oczywiście, że istnieje, bo wpisałem go dawno temu jako awaryjny. Tymczasowo zmieniłem główny adres na taki, z którego w zasadzie nie korzystam. Dążyłbym jednak do tego, aby moim głównym adresem był ten, który dotychczas był adresem dodatkowym czy awaryjnym. Dokładniej było to : mojeimię@mojenazwisko.pl

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MarcinJerzyEck, spróbuj najpierw usunąć adres dodatkowy, a następnie ten, który niedługo przestanie być nieaktualny - wtedy powinieneś móc wpisać dodatkowy jako główny. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
MarcinJerzyEck
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, ale nie jestem w stanie znaleźć sposobu na skasowanie tego dodatkowego adresu. Czy PT. Moderatorka nie mogła by tego zrobić "odgórnie"?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MarcinJerzyEck, niestety nie możemy usunąć tego adresu - musisz to zrobić samodzielnie w tej zakładce.

Z kolei tu zmienisz nieaktualny adres mejlowy przypisany do konta. 

Jeżeli adres mejlowy jest zajęty (np. kiedyś został użyty), możemy go uwolnić z naszej bazy danych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
NowAnimation
#7 Wielbiciel#

Dziękuję @nat_not 

oznacz moderatorów