anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widać opcji płacenia Allegro pay

Client:78146272
#7 Wielbiciel#
  • Mam aktywną usługę Allegro pay , przyznane środki ale gdy chcę kupić np opony to w aukcji nie ma opcji płatności Allegro pay. Proszę o pomoc
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78146272 Cześć. 🙂 Nie we wszystkich ofertach jest możliwość dokonania zakupu z Allegro Pay. Czy oferta, którą jesteś zainteresowany, jest oznaczona ikoną Allegro Pay i dopiskiem "zapłać później z pay"?

ko_alka_0-1657094352343.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:78146272
#7 Wielbiciel#

20220706_103338.jpg

 jestem zainteresiwany konkretnie tym produktem , widać u sprzedającego Allegro pay ale gdy chę kupic to tej opcji nie ma , o co w tym chodzi? Czy u mnie jest coś nie tak?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78146272 A masz odpowiednio wysoki limit Allegro Pay (sprawdzisz to tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay). Podaj mi proszę numer tej oferty lub prześlij do niej link, sprawdzę tę sytuację 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:78146272
#7 Wielbiciel#

Mam przyznane środki 1400zł lecz w żadnej aukcji  w którą wchodzę która  jest powyżej 300zł. nie ma metody płatności Allegro pay 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78146272 Mogę prosić o zrzut ekranu, jak to u Ciebie wygląda? Czy po dodaniu opon do koszyka nie widzisz opcji "Zapłać później"? 

ko_alka_0-1657097882540.png

Możesz również spróbować pobrać aplikację mobilną Allegro i z jej poziomu dokonać zakupu 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:78146272
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220706-105459_Allegro.jpg

20220706_105558.jpg

 A czy to powinno tak byc że mam przyznane środki a na panelu głownym widać zero? Zdjęcia wyżej.

oznacz moderatorów

Client:78146272
#7 Wielbiciel#

Witam , dalej jest to samo.

Chcąc opłacić produkt ,wybierając metodę płatności nie ma opcji płatności Allegro pay 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78146272 Dodajesz produkt do koszyka czy klikasz "kupuję i płacę"? Wyślij mi proszę zrzut ekranu z Twoimi widocznymi działaniami krok po kroku 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:78146272
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220706-164518_Allegro.jpg

 witam , obojętnie czy dodaje do koszyka i przechodzę do płatności czy robię przez kup teraz to metody płatności wyglądają tak jak na zdjęciu 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78146272 Spróbuj odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie. Jeśli to nie pomoże, prześlij zrzuty ektanu z widocznymi działaniami krok po kroku na adres spolecznosc@allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów