anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odtrzymalem od sprzedawcy zwrot

Dawidek450450
#7 Wielbiciel#

 Otrzymałem zwrot. Pięniedzy  od sprzedawcy . 

Zakup był realizowany przez Allegro Pay 

W wiadomości  którą otrzymałem   pisze tylko nadpłata a środków nie ma nigdzie. 

Gdzie się z tym mam zrobić? 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

MescotCompany
#12 Orędownik#

Musisz czekać do kilku dni

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Dawidek450450  Przecież dzisiaj jest niedziela, banki nieczynne, przelewy nie przechodzą.

Jeżeli sprzedawca zlecił dziś zwrot  to spodziewaj się pieniędzy na koncie  może w środę 3.11

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Sprawdź czy masz środki tutaj:

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wystaw sprzedającemu negatywny komentarz, oraz otwórz dyskusję i domagaj się w niej pokazania gdzie są Twoje środki. Ty jesteś kupującym i nie musisz znać tych wszystkich procedur na Allegro, dzisiaj jest niedziela więc zadzwoń do niego i domagaj się wyjaśnień, jak mu się to nie spodoba to poskarżył się Allegro, on już więcej sprzedawać tu nie będzie.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@Halfrunt "Ty jesteś kupującym i nie musisz znać tych wszystkich procedur na Allegro".

Kupujący logując na allegro akceptuje regulamin serwisu, zawsze jest alternatywa do zakupów na lokalnym targowisku.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Halfrunt e tam w niedzielę

@Dawidek450450 dzwoń w poniedziałek co cie obchodzi, że jest jakieś święto

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Dawidek450450 Jeżeli sprzedawca na pewno oddał pieniądze, a Ty wcześniej spłaciłeś zakup w Allegro Pay, będziesz tam miał nadpłatę. Zwrot wpłaty przez sprzedawcę do Allegro Pay może potrwać około 3 dni robocze, a potem Allegro Pay odda Ci nadpłatę w ciągu kolejnych 5 dni. Jeżeli ten czas minie i nie otrzymasz środków na konto, pisz do Allegro Pay tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

Jeżeli nie spłacałeś jeszcze zakupu w Allegro Pay, nie będziesz miał nadpłaty, tylko zwrócona przez sprzedawcę kwota powiększy Twój limit.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Dawidek450450

 Spoko... Oczywiście odpowiedź Client:103021242 traktujcie jako sarkazm, lub jako odpowiedź zdesperadowanego/sfrustrowanego sprzedającego.  Czasem sam mam ochotę napisać taki tekst.

xyz96 - dokładnie nakreślił sytuację. Bierz pod uwagę dni robocze, a nie świąteczne. Generalnie - myślenie nigdy nikomu nie szkodzi...

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów