anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostrzeżenie o blokadzie konta, bo saldo wynosi: -0,80zł (przy -1zł blokada konta).

tedso
#1 Nowicjusz#

W moim koncie w: sprzedaż->Finanse->Rozliczenie z Allegro jest komunikat o saldzie - 0,80zł (przy -1zł nastąpi blokada konta). Moim zdaniem, wynika to z błędu aplikacji Allego. Nigdy nic nie sprzedawałem na Allegro. Natomiast z historii wynikają potrącenia 4x 0,20zł w momenie kiedy wymieniałem cztery razy przyznane mi 10monet. Proszę o naprawę aplikacji i korektę stanu rozliczeń z Allegro na stan 0zł aby nie doszło do blokady mojego konta na Allegro.  Pozdrawiam Tadeusz Sosnowski 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

I nie dojdzie, taka opląta to tylko błąd systemu i nie zablokują Ci konta ale masz rację powinni coś z tym zrobić.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@tedso  Uważaj bo często takie wezwania wysyłają oszuści żeby wyłudzić dane do konta bankowego poprzez fałszywe linki do stron logowania. Więc omijaj takie wezwania zapłaty.

Oczywiście że za 80 gr Allegro cię nie zablokuje ale żeby mieć spokój zapłać przelewem 1 zł  i będziesz miał nadpłatę 0.20 zł.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@tedso Dlaczego mieliby zresetowac do 0 ? Zapłać te 80gr i po sprawie. Kiedyś za wymianę monet była opłata i trzeba ją uiścić.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów