anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność AllegroPay problem

Life4Music
#8 Zapaleniec#

Witam. Dokonoałem zakupu poprzez podpiętą karte do kontna tymczasem po zakupie dostalem maila z warunkami spłaty AllegroPay. Z mojego konta bankowego została pobrana cala kwota i dodatkowo mam spłacic ta sama kwote w AllegroPay. Spotkał się ktoś z taką sytuacją?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Life4Music Tak to bywa gdy masz podpiętą kartę do konta, lepiej nie podpinać. Jeżeli zakupiłeś towar płacąc od razu kartą, to nie powinieneś mieć długu w Allegro Pay. Kupiłeś ten towar przez Allegro Pay?

Skoro masz już spłacony i jednocześnie masz naliczone raty, wyjaśnij to tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c2f4a079-47f6-4949-a174-a496fe1b1805

oznacz moderatorów

Life4Music
#8 Zapaleniec#

Kupiłem poprzez podpiętą kartę płatniczą - od razu po zakupie dostałem powiadomienie z banku o potrąceniu kwoty z konta i nie przyszło mi do głowy, że coś jest nie tak. Później przegladając maile zobaczyłem ten od AllegroPay z warunkami spłaty...43.20 zł - tyle kosztowało skórzane etui które zakupiłem:)

Sprawa zgłoszona do Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Life4Music Ale to był zakup z płatnością przez Allegro Pay? Chyba nie, bo wtedy nie płacisz za towar, płaci Allegro Pay. Może mylisz dwie różne transakcje. Jedną opłaciłeś kartą a inną przez Allegro Pay.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Od razu pytaj. Ale pomoc 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Life4Music Zamówienie opłacone kartą płatniczą pochodzi z 19.08.2021 (2 sztuki przedmiotu w cenie 21.60 zł za każdy, czyli łącznie 43,20 zł). Natomiast zakup opłacony przez Allegro Pay pochodzi z 18.08.2021 i jest to zupełnie inny produkt, ale dokładnie w tej samej cenie - 43,20 zł. Jako, że kwoty są dokładnie identyczne mogłeś odnieść wrażenie, że to ta sama transakcja, ale sprawdź dokładnie zakładkę Kupione. Znajdziesz w niej dwa zamówienia, jedno z 18.08.2021, a drugie z 19.08.2021. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

XD

oznacz moderatorów