anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pay allegro

AgusiaXD1
#7 Wielbiciel#

Witam chciała bym zmienić moją dotychczasową umowę allegro pay i spłacać w dogodnych ratach 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

W zależności co wybrałaś przy zakupie, nie zawsze się da:

W Allegro Pay w pełni kontrolujesz tempo spłaty. Możesz:

  • zapłacić w ciągu 30 dni – jeśli wartość Twojego koszyka wraz z kosztem dostawy wynosi minimum 30 zł i nie jest większa niż wysokość Twoich środków

lub

  • podzielić płatność na kilka rat – jeśli wartość Twojego koszyka wraz z kosztem dostawy wynosi minimum 200 zł i nie jest większa niż wysokość Twoich środków.

Jeżeli masz wybraną opcję spłaty do 30 dni lub jeżeli korzystasz ze SMART! i masz wybraną opcję spłaty w 2 ratach, możesz wydłużyć czas spłaty i podzielić płatność na mniejsze raty. Do wyboru masz od 3 do nawet do 20 miesięcznych rat. Aby to zrobić, musisz spełnić kilka warunków.

Możesz podzielić już odroczoną płatność (o 30 dni lub na 2 spłaty) na kilka rat, jeśli:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 200 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi wynosić minimum 200 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów

AgusiaXD1
#7 Wielbiciel#

Ale jak mam to zrobić żeby podzielić w allegro pay żeby podzielić na więcej rat  jak ja to mam zrobić 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@AgusiaXD1 Spełniasz ten warunek?      

Jeżeli masz wybraną opcję spłaty do 30 dni lub jeżeli korzystasz ze SMART! i masz wybraną opcję spłaty w 2 ratach, możesz wydłużyć czas spłaty i podzielić płatność na mniejsze raty. Do wyboru masz od 3 do nawet do 20 miesięcznych rat. Aby to zrobić, musisz spełnić kilka warunków.

Możesz podzielić już odroczoną płatność (o 30 dni lub na 2 spłaty) na kilka rat, jeśli:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 200 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi wynosić minimum 200 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.

Robisz to tu: Zrobisz to w panelu Allegro Pay. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo i w wiadomości SMS.

oznacz moderatorów

AgusiaXD1
#7 Wielbiciel#

Mam tylko 1 opcja z płaty w ciągu 30 dni i nie wiem jak to zrobić 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nie wiem czy ta możliwość nie pojawi się 3dni przed terminem spłaty.

oznacz moderatorów