anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zmniejszony limit Allero Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tom-t70
#7 Wielbiciel#

dlaczego mam zmniejszony limit

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Ponoć Allegro weryfikuje zdolność kredytową i obniża limity w ramach odroczonych płatności.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Inflacja a i mało zakupów, o powód możesz także zapytać,https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc wielu o tym pisze tu.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tom-t70 zgodnie z nową ustawą, która weszła 18.05.2023 Allegro musi przeprowadzać weryfikację zdolności kredytowej na podstawie danych BIK. W związku z tym przyznany limit środków mógł ulec zmianie. Zachęcam Cię do zapoznania się z artykułem

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Matijen
#7 Wielbiciel#

Dlaczego Allegro zabiera ludziom więcej pieniędzy niż maja przyznane ?

Jeśli ktoś ma limit np. 1000 zł, wykorzystał 500 zł to zostaje 500 zł, które można tej osobie odebrać.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ciesz się, bo się nie zadłużasz.

oznacz moderatorów
Matijen
#7 Wielbiciel#

Właśnie odwrotnie, 

Robia debet, masz oddać to czego nie pożyczałeś.

Miałeś np 500. To teraz masz - 400 do oddania jeszcze.

oznacz moderatorów
limpdurst
#1 Nowicjusz#

Odpowiedz z szablonu, jak zawsze. Mam dobra zdolnosc kredytowa i bardzo dobry rating w biku. Nigdy nie spoznilem sie z zadna platnoscia i aktywnie korzystam z uslugi. Wiec dalej chxialbym poznac powod obnizenia.

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Zmiana banku na brukselski , właśnie doczytałam jak mi odrzuciło  zakup na raty . Nie spojrzałam na niebieską ikonkę na telefonie niestety . ogólnie mnie tak obcięli o 2/3 . z 2950 jak pamiętam lub trochę więcej   na 1300  złotych . W Polsce jestem kredytowa na 50 000 złotych jako osoba samotna ale nie w tym Brukselskim banku który teraz przejął Pay .  Były to bardzo dobre płatności bo nie musiałam podawać szczegółowych danych karty itp.  Teraz się zastanawiam jak to będzie , bo już w przeszłości Allegro miało usługodawcę ratalnego który podsyłał fałszywą stronę do logowania się do mojego banku PKO BP w celu spłacenia raty.  Sprawa zgłoszona do banku i do Allegro . Nie zostałam okradziona ale odstraszyło mnie  to do kupowania na raty w Allegro . Pay zaczęłam używać niedawno i teraz jestem zaskoczona , czyżby były jakieś wyłudzenia kredytów na klientach Allegro w starym systemie ?  żeby tylko nie w nowym !   

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A to jak masz 50000 to po co Ci jeszcze Pay?

oznacz moderatorów
Matijen
#7 Wielbiciel#

Pay bylo wygodne, zakupy szybko sie robilo z odroczona platnoscia i wszystko bylo pod kontrola. A tak to ciagle skladanie wniosku i czekanie na decyzje ? nawet jak i 50 000 ma ?

Ja spłacilem wlasnie 370 i jeszcze 58 na minusie jestem teraz, a do oddania na minusie mialem 360 zl tylko. 

oznacz moderatorów