anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po sprzedazy ,i wplywie pieniedzy na pay zlecilam pobranie srodkow ale zmienilam nr konta ,nie otrzy

perelka191
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałam kwoty za sprzedaz .dokonałam zlecenia wypłaty i zmieniłam tam nr konta .sytuacja ta miała miejsce 10 09. Gdzie podziały się pieniądze?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@perelka191 Jeśli zmieniłaś numer rachunku już po zleceniu wypłaty, pieniądze trafiły na nieaktualne konto. Jeżeli to konto jest zamknięte, bank zwróci środki w ciągu 7 dni.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

perelka191
#7 Wielbiciel#

Czyli obecnie nie powinnam się denerwować?

 

Zlecilam wypłatę, po czym dopatrzyłam się że br konta jest mi nie znany zmieniłam je na konto w banku które posiadam.

Jeżeli jest jak pani pisze to będę spokojnie czekać.jezeli nie otrzymam wpływu w ciągu kolejnych dni będę monitować. 

Poczekać  do przyszłego czwartku będzie to 8 dni roboczych.

Dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest tak, odbije się jak konto jest nieaktywne, ale jak przynależało do konto, to nie wiem czy wrócą.🤔

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @perelka191. Tak jak napisała Natalia - jeśli najpierw zleciłaś wpłatę na konto, a później jednak je zmieniłaś, to wpłata została nadana na pierwotne dane. Jeśli pierwsze konto jest nieaktywne, to zwrot środków z banku nastąpi w ciągu 7 dni. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

perelka191
#7 Wielbiciel#

Czyli?

Nie wiadomo czy otrzymam te pieniądze wogule?

 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@perelka191jeśli spróbujesz wypłacić pieniądze na nieaktualne konto (na przykład gdy dany rachunek w banku zostanie już zamknięty), bank cofnie Twoją wypłatę w ciągu kilku dni roboczych. Wówczas automatycznie zablokujemy wypłaty do czasu, gdy zaktualizujesz swój numer rachunku do wypłat. Blokadę może zdjąć tylko pracownik Allegro. Dlatego odezwij się do nas poprzez formularz, gdy wypłata zostanie cofnięta. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

perelka191
#7 Wielbiciel#

Wplata wróciła .nie wiem czy mam zablokowane konto fo przelewu.poprisze o pomoc .Nie wiem również gdzie znajdę formularz .proszę o pomoc chyba dla mnie najlepiej telefoniczna 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@perelka191 możesz skontaktować z nami również za pomocą chatu Allegro lub formularza kontaktowego. Rozmowę telefoniczną umówisz w tym miejscu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt wybierając odpowiedni temat kontaktu, ścieżkę oraz formę kontaktu (Zamów rozmowę telefoniczną).

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów