anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podobno sprzedający omyłkowo dokonał zwrotu na zakupiony przedmiot przez Allegro Pay

BRA4
#1 Nowicjusz#

Zakupiłam wentylator do auta, który okazał sie nie tym produktem. Zakup został anulowany i zwrócono mi na moje osobiste konto za ten zakup. Zamówiłam właściwy, który opłaciłam z allegro pay (czekałam na zwrot za poprzedni). Mam wiele rzeczy zakupionych poprzez allegro pay w chwili obecnej. Sprzedawca twierdzi, że omyłkowo dokonał drugiego zwrotu i prawdopodobnie na allegro pay bo na osobistym koncie nie mam wpływu. Jęsli tak faktycznie było to oczywiści zwrócę środki sprzedawcy ale nie wiem jak mam to sprawdzić a nie chcę popełnić pomyłki. 

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

Poproś sprzedawce o przysłanie ci identyfikatora zwrotu przez allegro następnie oznacz w poscie moderatorki i wklej identyfikator odnajdą ci tą płatność

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRA4 już wyjaśniam. Od tego sprzedającego masz łącznie trzy zamówienia o numerach:
- 8fab9060-a6cf-11ed-9f66-73b1a33ad460 opłacone z Allegro Pay nieanulowane;
- c0366650-a6b7-11ed-9f66-73b1a33ad460 opłacone BLIKiem, zamówienie zostało anulowane, a sprzedający zwrócił wpłatę (10.02.2023);
7d846a10-a639-11ed-b0d9-b1ab253f2ccf opłacone Allegro Pay, zamówienie zostało anulowane, a sprzedający zwrócił wpłatę (6.02.2023). 

Więc wszystko wygląda prawidłowo, trzy razy opłacałaś zamówienie, dwa zamówienia anulowałaś i sprzedający zwrócił dwie wpłaty dokładnie z tych zamówień, które zostały anulowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@la_nika tak tylko gu sprzedawca oddał wpierw kasę na konto klientki poza allegro pay na co kupujaca powinna mieć wpłatę od niego na koncie potem wystarczy porównać kwoty zamowień i wyjdzie za co zwrócona 2x na konto i na allegro pay 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael właśnie w systemie wszystko wygląda ok. Sprzedający nie zwrócił środków przez pomyłkę dwa razy, tylko były dwa anulowane zamówienia i słusznie zwrócił te dwie wpłaty 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów