anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacją Allegro Pay

Sylwek1
#7 Wielbiciel#

Próbuję aktywować Allegro Pay. Dostaję informację, że z powodu danych z BIK nie mogę mieć aktywowanego Allegro Pay. Mam wysoki rating kredytowy, żądnych opóźnień w spłatach rat itp. Czy można jakoś sprawdzić, które niby informacje z BIK powodują, że nie mogę aktywować Allegro Pay?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sylwek1, otrzymałam informację, że problemem był błąd techniczny. Spróbuj ponownie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie uda się ponowić aktywacji to pisz tu prośbę o zniesienie blokady wniosku: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9ea8cdb3-4cc7-4b51-8ad0-03a2fec1f6e0

oznacz moderatorów

Sylwek1
#7 Wielbiciel#

Dzięki Bardzo. Już piszę.

oznacz moderatorów

Clooming
#7 Wielbiciel#

udalo sie Panu? mam ten sam problem

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Clooming jeśli masz podobny problem, bardzo proszę napisz do nas tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Clooming
#7 Wielbiciel#

Pisalam, nie odblokowaliscie wniosku 😞

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Clooming bardzo mi przykro, widzę, że dziś wysłałaś do nas kolejną wiadomość w sprawie nr 20535039. Bardzo proszę poczekaj na odpowiedź konsultanta specjalizującego się w Allegro Pay. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sylwek1
#7 Wielbiciel#

Udało się tylko tyle, że przyjęli moją reklamację. Niestety w odpowiedzi nie dostałem żadnych konkretów tylko stwierdzenie "na podstawie danych zawartych w BIK". Ale tak jak mówię sprawdzałem swój raport BIK i jest na b.dobrym poziomie dlatego interesowała mnie która to niby szczególna informacja nie pozwala aktywować Allegro Pay. Napisali też, że jeśli pojawi się możliwość aktywacji to dadzą znać.

oznacz moderatorów