anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem z AllegroPay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:48072681
#8 Zapaleniec#

Witam,zakupilem jakis czas temu dysk ale musialem go zwrocic.Zakup byl przez allegro pay.Wyslalem towar i czekalem na zwrot na konto allegro pay.Tak tez sie stalo z tym ze po tym chcialem oplacic reszte bo ogolnie w koszyku mialem 4 rzeczy.Przy oplacaniu pojawila mi sie kwota wieksza o ten dysk tak jakby allegro pay nie zaksiegowalo zwrotu.Myslalem ze jesli oplace calosc to w allegro pay pojawi mi sie jako nadplata i bede mogl odyskac 80 zl,tak sie nie stalo.Pisze juz od 5 lipca z supportem ale co odpowiedz to inna osoba ktora nie ma kompetencji i odpisuje jak typowy bot.Czy mial ktos moze taki sam problem i jak go rozwiazal,albo co napisac do supportu ? W zakladce allegro pay widnieje jedynie kwota ktora oplacilem bez tego dysku ale w aplikacji allegro kwota byla razem z tym dyskiem na co mam potwierdzenia z konta.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:48072681 sprzedawca zwrócił wpłatę za zwrot? Mas uzupełnione w panelu allegro pay konto do zwrotów nadpłat?

oznacz moderatorów
Client:48072681
#8 Zapaleniec#

Tak zwrócił mimo to do zapłaty miałem pełną kwote ,tak mam wypełnione konto

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48072681 wyjaśniam to z zespołem Allegro Pay, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:48072681
#8 Zapaleniec#

Sprawa jest juz w toku i stoi na etapie ze Allegro przyjeło niby przelew na kwote bez tego dysku czyli te -80zł a ja mam potwierdzenie na pełną kwote z dyskiem.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48072681 otrzymałam informację, że Twoja wpłata została zaksięgowana na inne zakupy opłacone Allegro Pay. Dokładnie wygląda to tak:
nr umowy 2210663183 - wpłata 47,98 PLN,
nr umowy 3088525747 - wpłata 343,00 PLN,
nr umowy 0971730466 - wpłata 49,99 PLN. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:48072681
#8 Zapaleniec#

Dobra teraz wszystko jasne,dziekuje za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48072681 super, cieszę się że mogłam pomóc! Polecamy się na przyszłość 😉 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów