anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja Allegro Pay 11.07 - 11.08.2024

nitka7
#1 Nowicjusz#

Witam.

Promocja mówi o kuponie 10zł za zakupy z Allegro Pay.

"Zrób zakupy, zapłać z Allegro Pay i zgarnij kupon 10 zł na kolejne zakupy! Łącznie możesz zyskać nawet do 50 zł w kuponach do wydania na Allegro! Promocja trwa do 11 sierpnia 2024 roku. Sprawdź szczegóły na stronie Allegro Pay."

Otworzyłam regulamin. Można zdobyć 5 kuponów ale nigdzie nie widzę informacji czy to zależy od ilości zakupów czy od wartości (minimalny zakup 30zł tylko tyle jest podane). A jeśli od ilości to czy to mają być transakcje z różnych dni, czy od różnych sprzedawców, czy tylko ogólnie ilość się liczy... 

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Musi być jak.

Polecaj Allegro Pay

Udostępnij link znajomemu! Gdy dołączy do Allegro Pay, każdy z Was może dostać 25 Monet!
Możesz polecić Allegro Pay nawet 10 osobom i zdobyć maksymalnie aż 250 Monet!

o to chodzi?

oznacz moderatorów

nitka7
#1 Nowicjusz#

Jest że od ilości, widziałam ale nie zakodowałam ale to tyle co podają, więc przyjmuję że nie ma jakichś obostrzeń co do terminów, zrobię dzisiaj 3 transakcje bo taką mam potrzebę i zobaczę czy się "załapię", bo warunki spełniam.

"za pierwszą i kolejne Transakcje na Allegro opłacone za pomocą Allegro Pay"

Regulamin Promocji “Kupony za zakup z Allegro Pay” - Allegro.pl

  1. Promocja polega na przyznaniu Uczestnikom Kuponu Promocyjnego za transakcję na Allegro opłaconą Allegro Pay.
  2. Po spełnieniu warunków wskazanych w ust. 2 Każdy Uczestnik Promocji otrzyma od Organizatora Kupon Promocyjny - rabatowy, obniżający kwotę do zapłaty o 10 zł (słownie: dziesięć złotych), który Uczestnik może wykorzystać na zakupy za pośrednictwem Allegro („Kupon Promocyjny”).

Przykład: Uczestnik dokonał Transakcji za pomocą Allegro Pay - otrzyma Kupon Promocyjny o wartości 10 zł.

  1. Kupon Promocyjny, w wysokości 10 zł, będzie przyznawany za pierwszą i kolejne Transakcje na Allegro opłacone za pomocą Allegro Pay, jednak nie więcej niż za 5 Transakcji łącznie. W odniesieniu do danego Konta w całym Okresie trwania Promocji nie może przekroczyć wartości 50 złotych (tj. liczby 5 Kuponów Promocyjnych o wartości 10 zł).
  2. Przystąpienie do Promocji następuje w chwili spełnienia warunków opisanych w niniejszym paragrafie w Okresie trwania Promocji.
oznacz moderatorów