anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o wygenerowanie etykiety zwrotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
amelia_aimee
#7 Wielbiciel#

Witam,

Do wczoraj do północy miałam możliwość wygenerować etykietę zwrotu dla odkurzacza jednak po złożeniu innego zamówienia na Allegro nagle aplikacja przestała mi działać. Minęła północ i możliwość zwrotu została uniemożliwiona nie z mojej winy. 

Proszę o przywrócenie tej możliwości.  

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@amelia_aimee jak, nie z Twojej winy? 🙂 Etykietę mogłaś wygenerować również przez stronę www. Przegapiłaś termin i tyle. 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Nie ma to jak czekać do północy ostatniego dnia na złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy 😎
Termin przegapiony - możliwość odstąpienia od umowy przepadła.

oznacz moderatorów
amelia_aimee
#7 Wielbiciel#

A jeśli odeśle na własny koszt? 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli minęło 14 dni od odbioru przesyłki to tracisz prawo do odstąpienia od umowy. Chyba, że nie minęło. 

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@amelia_aimee a złożyłaś sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem 14 dni od odebrania towaru?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@amelia_aimee  Podstawowe pytanie: kiedy kliknęłaś zwrot odkurzacza. Nie chodzi mi o etykietę lecz o samo zgłoszenie zwrotu do Allegro i do kupującego.

Czy kliknęłąś "zwrot"  i kiedy?

Jeżeli kliknęłaś przed północą to zwrot jest ważny i możesz spokojnie jeszcze  14 dni odkurzać. Niestety etykieta przepadła i wysłąć możesz teraz na własny koszt.  Ale to niedrogo.

Jeśli nie kliknęłaś zwrotu przed północą to odkurzacz masz na stałe.  Przyda się... 😁

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

I jeszcze jedno, jak wyliczyłaś ten termin do północy?  Allegro umożliwia  bezpłatny zwrot 14 dni od kliknięcia Kupuję i płacę.  Natomiast przepisy umożliwiają  odstąpienie od umowy zakupu 14 dni od odbioru towaru, a potem kolejne 14 dni na odesłanie, tylko że odsyłka jest wtedy płatna.

Trzeba tylko kliknąć "Zwrot"  albo zawiadomić sprzedającego mailem.

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@br. ???

Allegro umożliwia zgłoszenie zwrotu do 14 dni od odebrania paczki, nawet chyba mają jeden dzień dodatkowo, i kolejne 14 dni na odesłanie za darmo, tyle ważna jest etykieta i kod od odstąpienia !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@kostas11  Oczywiście, zwrot  jest możliwy.  Ja pisałem o bezpłatnym zwrocie, o wygenerowaniu etykiety do bezpłatnego zwrotu.

Wiem że licznik na stronie transakcji liczy od chwili  zakupu,  czy ten czas jest wydłużany po odebraniu paczki nie sprawdzałem  ale z tego co wiem to chyba później zwrot jest mozliwy ale tylko płatny.

Było gdzieś o tym pisane, to takie ułatwienie Allegro  dla kupujacych  ale w krótszym czasie.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@kostas11  Jednak masz racje, sprawdziłem w miedzyczasie i jest godzina odbioru paczki i licznik liczy prawidłowo, od odebrania. Etykieta też ważna 14 dni od zgłoszenia.

Czyli czasami jesli chcą to potrafią ulepszyć, szkoda że nie wszystko chcą poprawiać,

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

ła @br. obiłem se brodę o stół , jakby sę dało 2 wpunkty to bym dał bez chwili namysłu 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria Zapomniałem dopisać że za to odkurzanie sprzedający sobie troche policzy.... 😎

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

 

aa ,, to @br. jeden wpunkt wystarczy .

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@amelia_aimee odstąpienie nie ma konieczności zgłaszać przez allegro. Można e-mailem lub telefonicznie

oznacz moderatorów