anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka w drodze a anulowałem zakup. Czy mogę zmienić zdanie i zrezygnować z anulowania zakupu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Romaro11
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
q3qPL
#13 Ambasador#

Skontaktuj się ze sprzedawcą...

oznacz moderatorów
Romaro11
#8 Zapaleniec#

Przesyłka w drodze i pochopnie anulowałem zakup. Towar zakupiony w Allegro pay.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Romaro11 To jest problem, ponieważ zakup na raty, system widzi anulowanie, Oczywiście odbierzesz i będziesz spłacał, ale jak coś się stanie to nie masz pomocy Allegro, nie masz dyskusji itd.

oznacz moderatorów
Romaro11
#8 Zapaleniec#

Ale w jakim sensie miałoby  się coś stać jeżeli zdecyduję się na zatrzymanie towaru i spłatę jego wartości?

oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

Jego nie pytaj, on tylko spamuje na forum bezsensownymi odpowiedziami.
W takim wypadku najlepiej będzie zapytać moderatorów
@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Prawdopodobnie, jeśli anulowałeś zakup przez allegro pay, nie powinieneś odebrać zakupu, skontaktuj się ze sprzedawcą i może dojdziecie do porozumienia w sprawie płatności.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Romaro11 Problemem jest to, że w świetle prawa złożyłeś oświadczenie o odstąpieniu od umowy a skutkiem złożenia takiego oświadczenia jest uznanie umowy za niezawartą.
Tracisz prawo własności do towaru i wraca ono do sprzedającego.

Przepisy nie przewidują możliwości "cofnięcia" złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Skontaktuj się ze sprzedającym i razem poszukajcie najlepszego wyjścia z sytuacji.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Romaro11 W takim sensie że po anulowaniu, odstąpieniu od umowy zakupu nie jesteś już właścicielskim zakupionego towaru. A takich "głupich" wpisów tego użytkownika nie czytaj, wprowadzają w błąd  Q3faPL

 
 
oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

Zerknij w lustro, zobaczysz 🤡

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Weneckie!

oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

Pewnie często za takim stałeś i pokazywałeś kto Cię w życiu tak krzywdził 🙂

oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

Allegro pay to system finansowania, przejdź do https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione
znajdź swój zakup, kliknij szczegóły zakupu i na dole "Zapytaj o zakup", tam napisz wiadomość do sprzedawcy.

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Romaro11 po zwrocie zakupu (w tym przypadku anulowaniu), umowa przechodzi w stan odstąpienia i musi zostać spłacona w ciągu 30 dni. Nie ma możliwości cofnięcia procesu zwrotu, jeśli go zgłosiłeś. Gdy sprzedający otrzyma z powrotem przedmiot, jest zobowiązany zwrócić środki na umowę.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów