anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o omyłkowy zakup allegro Pay

Client:41072852
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mam pytanie zakupiłem przez pomyłkę produkt przez allegro Pay i teraz moje pytanie jest takie anulowalem zakup i czy sprzedawca ma obowiązek zwrócić środki za zakup Przez pomyłkę?

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41072852 Jak anulowałeś płatność to środki do dotarły do sprzedającego a jak anulowałeś zakup to tak, sprzedający zwraca środki tam skąd wyszły w 2dni wg Allegro.

oznacz moderatorów

Client:41072852
#7 Wielbiciel#

Czyli sprzedający ma obowiązek zwrotu Gotówki w tym przypadku zwrotu pieniędzy Allegro Pay?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41072852 płatność dotarła do sprzedającego, ale zamówienie jest anulowane, więc sprzedający powinien zwrócić Twoją wpłatę, wówczas ten zwrot spłaci umowę z Allegro Pay na ten zakup. Tak, w przypadku anulowania zamówienia, sprzedający musi zwrócić Ci wpłatę 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Słodka gadzino jak można wziąć kredyt / pożyczkę przez pomyłkę i kupić przez pomyłkę

oznacz moderatorów

Client:41072852
#7 Wielbiciel#

Przeglądałem sobie Telewizory chciałem zobaczyć  jakie są są opcje spłaty i niechcący kliknąłem opcje Kup z Allegro Pay 😕

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że  zwróci, ma na to 14dni wg prawa a wg Allegro 2dni, tym się nie przejmuj.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czyli zakup z allegro pay lub jak kto woli wzięcie pożyczki jest na kliknięcię bez jakiejkolwiek weryfikacji? Nie wypełnia się wniosku nie akceptuje potwierdzeniem sms kodem etc. Czyli zabezpieczenie takie że dziecko weźmie gierek na kredyt a o spłacie się dowiesz jak windykacja zapuka...

oznacz moderatorów