anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty pay

Bezsenna1
#7 Wielbiciel#

Witam,jeśli zamowilam cos na raty i zostało spłacone szybciej ,w jakiej sytuacji zostaje zwrócone opłata za udzielenie rat .

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bezsenna1 Doprecyzuj proszę o jaką opłatę dokładnie chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Bezsenna1
#7 Wielbiciel#

Moj zakup wynosił np 1500zl ,plus 200 zł ponieważ było to na 10 rat w zwiazku z tym do splacenia mialam 1700,spłaciłam duzo szybciej ,czy za szybsza spłatę nie zwraca się kosztów, pytam dlatego ze juz wcześniej brałam cos na raty i przy wcześniejszej spłacie otrzymałam koszty przydzielenia rat ,a teraz nie .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bezsenna1 Czy poprzednio - kiedy otrzymałaś zwrot - był to również zakup przez Allegro Pay?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Bezsenna1
#7 Wielbiciel#

Tak ,bo na raty można tylko przez allegro Pay 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bezsenna1 Nie. Allegro Pay i Raty PayU to dwie różne usługi. Nie udało mi się znaleźć w regulaminie Allegro Pay informacji o zwrocie kosztów w przypadku wcześniejszej spłaty. Jeśli jednak jesteś przekonana, że taka praktyka była wcześniej stosowana, proszę Cię o kontakt w tej sprawie przez formularz. Konsultanci, którzy mają dostęp do tych danych, poinformują Cię o decyzji w tej konkretnej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Bezsenna1
#7 Wielbiciel#

Prawdę mówiąc myslalam ze sie tutaj dowiem, nie będę drążyć tematu ,może w tej sytuacji nie oddaje się tego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przy wcześniejszej spłacie rat Allegro Pay nie zmniejsza się kwota odsetek? są one naliczane miesięcznie i wg wcześniejszych wpisów zmniejsza się kwota spłaty jeżeli wcześniej spłacę, teraz tu czytam że tak nie jest, czy czegoś nie rozumiem?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Pytanie dotyczyło spłaty całości - nie mam pewności czy Rat PayU czy zakupów z Allegro Pay - a nie przeliczenia wysokości spłaty w ramach harmonogramu Allegro Pay.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sadziłem że pyta o Allegro Pay, jeżeli spłaci wcześniej to nie wychodzi mniej?

oznacz moderatorów

Bezsenna1
#7 Wielbiciel#

Tak pytanie dotyczyło allegro Pay, można tam wziasc do 20 rat 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak wiem, ale wyjaśnij o co dokładnie Ci chodzi.

oznacz moderatorów

Bezsenna1
#7 Wielbiciel#

Jeśli bierze się powiedzmy za 1500 zł ns 10 rat doliczane jest 200 zł, wychodzi 1700 ,splaca się programowo 2 raty ,3 rata to cała reszta czyli 1400 zł z 1700 ,czy przy szybszym spłaceniu nie powinni oddać tych 200zl które były doliczone 

oznacz moderatorów