anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty smart allegro pay

BloodyDaroP
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam problem ponieważ nie mogę wybrać spłaty allegro smart na 2/3 raty 0%. W opcjach mam tylko płatne opcje. Zdjęcie dla podglądu sytuacji. Czy jest to spowodowane tym, że są to tabletki czy inny powód?

Pozdrawiam 

Screenshot_20230322-102529_Allegro.jpg

  •  
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BloodyDaroP Opcja spłat 2 raty x 0% jest dostępna wyłącznie dla klientów posiadających aktywny pakiet Smart, a na koncie z którego tutaj piszesz go nie masz. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

BloodyDaroP
#7 Wielbiciel#

Jestem w pakiecie smart family, pozostałe zakupy mogę rozłożyć na raty smart i tak też mam zrobione. Nie wiem co jest powodem w tym przypadku 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BloodyDaroP Zgodnie ze zmianami, które zapowiadaliśmy i wprowadziliśmy od 14 marca: 

  • płatność za zakupy z Allegro Pay można rozłożyć na 2 bezpłatne spłaty (RRSO 0%) zamiast dotychczasowych 3 spłat lub wybrać od 3 do 20 miesięcznych spłat (RRSO 29,94%).
  • po zakupie z odroczoną płatnością z Allegro Pay do 30 dni, można przesunąć termin swojej spłaty, wybierając od 3 do 20 miesięcznych spłat (RRSO 29,94%).

Jeśli więc to zakup z odroczoną płatnością nie ma już możliwości podziału na spłaty na raty 0%. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz Smarta, tylko korzystasz z niego jako członek Family.

oznacz moderatorów

BloodyDaroP
#7 Wielbiciel#

Czyli będąc w family już nie można brać rat 0%?

oznacz moderatorów