anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

spłata Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pabolo
#1 Nowicjusz#

Co się dzieje że spłata allegro pay tak długo się księguje? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
hieros1998
#1 Nowicjusz#

U mnie to samo

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Pabolo i @hieros1998 aktualnie mamy potiwerdzone problemy techniczne ze spłatą Allegro Pay. Jeżeli pobrało pieniędze z waszego rachunku, to proszę na ten moment nie ponawiajcie wpłaty - może ona zaksięgować się z opóźnieniem. Za niedogodności związane z księgowaniem wpłaty, najmocniej przepraszam. 

oznacz moderatorów
hieros1998
#1 Nowicjusz#

A co jeżeli nie zostanie to dziś naprawione, a spłatę mam do dziś? 

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@hieros1998 skontaktuj się proszę wtedy z naszą obsługą przez ten formularz i prześlij w zgłoszeniu potwierdzenie pobranej płatności. 

oznacz moderatorów
kamilb1995
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem w allegro Pay,  płaciłem ostatnio rate za produkt i wyświetlono taki komunikat " trwa przetwarzanie " po kilku dniach pisze mi że mam zaległości i nie mogę zapłacić kartą... wcześniej wpisywałem dane z karty i mogłem zapłacić bez problemu teraz nie 

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

No to musisz zobaczyć co zapłaciłeś, a co zniknęło z konto. No przecież my nie wiemy co tam robiłeś. Porównaj.

oznacz moderatorów
kamilb1995
#7 Wielbiciel#

Nie mam wglądu na konto przez aplikację bo mam bank lokalny na wsi do którego musiał bym iść osobiście aby to sprawdzić,  a druga sprawa jest taka że pracuje do 18 godziny a wtedy bank jest już nie czynny . Wracając do tematu to wczesniej placac rate wystaczyło wpisac nr karty i do kiedy jest wazna i potwierdzić kodem ktory wysylany byl z banku na nr telefonu , teraz tego nie ma

oznacz moderatorów
Client:86146104
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam przelew blikiem za zakupy Allegro Pay kasa zniknęła z konta ,a nadal nie jest zaksięgowana  i pomniejszona na koncie allegro ?

oznacz moderatorów