anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spłata pay

polinaa21
#7 Wielbiciel#
  • Witam jak to jest wczoraj mijał termin spłaty jak zawsze chciałam dokonać  tego jak zawsze przez portal allegro ,ale mój bank się nie wyświetlał miał przerwę techniczną .Musiałam spłaty dokonać ze strony banku wykorzystałam numery umowy numer konta podany do towaru ,jednak nadal towar wisi jako niespłacony ile trwa zmiana statusu płatności jeśli płaci się poza portalem allegro ,wysłałem potwierdzenia płatności czy w takich przypadkach także są naliczane odsetki choć to byłoby bezprawne ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@polinaa21 Jeśli skontaktowałeś się w tej sprawie przez formularz, przesyłając potwierdzenie wpłaty, poczekaj na odpowiedź od osób, które znają szczegóły sprawy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

polinaa21
#7 Wielbiciel#

Tak więc czekam😀

oznacz moderatorów

polinaa21
#7 Wielbiciel#

Temat dalej jest nierozwiązany więc proszę o rozwiązanie ponieważ  ani bank ani allegro nie poinformowało że w danym dniu przez portal allegro nie będzie można płacić w banku Santander ,nie był dostępny ani przelew ani blok i zero info zero przed całym zdarzeniem ,do informacji milion razy  o niezapłacenie są wszyscy szybcy  ,jednak do księgowania i choćby odchaczenia sprawy nie !!!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@polinaa21 Rozumiem Twoje stanowisko i zdaję sobie sprawę, że nie jesteś zadowolona z odpowiedzi jaką otrzymałaś, ale tak jak poinformował Cię nasz pracownik w korespondencji mailowej, proces księgowania płatności przelewem tradycyjnym wynosi do 3 dni roboczych. Termin podany w umowie do spłaty, jest terminem kiedy wpłata ma się pojawić na rachunku, ale nie mamy możliwości aby to przyspieszyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów