anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Splata Pay a usunięcie z bik

Milency
#7 Wielbiciel#

Cześć. Jak szybko po spłacie rat allegro Pay zostanie usunięta informacja o kredycie z raportów bik? Spłacę wcześniej cała kwotę, co wtedy? Muszę czekać na usunięcie w bik 30dni czy jest to usuwane szybciej? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Milency Konsultuję tę sprawę. Kiedy uzyskam odpowiedź, odezwę się tutaj ponownie. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest to łatwa sprawa, poczytaj: https://pozyczka4you.pl/czyszczenie-bik-jak-usunac-dane-z-bazy-dluznikow/ ale:

Istnieją 3 sposoby abyśmy mogli usunąć swoje dane w bazie BIK. Możemy zrobić to samemu bez żadnych kosztów:

  • Jeśli spłacimy zobowiązanie w terminie, możemy odwołać zgodę na przetwarzanie danych w BIK. Wysyłamy takie pismo do banku lub pożyczkodawcy, pocztą lub mailem.
  • Jeśli pobraliśmy Raport BIK i zauważyliśmy błędy lub złe informację, możemy poprosić instytucje u której mamy zobowiązanie do edycji lub usunięcie nieprawidłowości.
  • Ostatnim sposobem na czyszczenie BIK, jest upłynięcie 5 lat od spłaty kredytu lub pożyczki. Po tym terminie możemy prosić o usunięcie negatywnego wpisu w BIK, dzięki temu mamy większą szansę na otrzymanie kolejnej pożyczki.
oznacz moderatorów

witch_666
#1 Nowicjusz#

A czy ktoś wie jak skontaktować się z Allegro Pay w sprawie usunięcia takiego wpisu? Mam wszystko spłacone, a w BIK wisi mi jakieś zapytanie kredytowe sprzed pół roku na 300zl. Nie mam pojęcia co to jest 🫤

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@witch_666 napisz za pomocą tego formularza, po telefonicznej weryfikacji tożsamości, Doradca Allegro Pay będzie mógł Ci pomóc. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów