anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający dodał metodę płatności Allegro Pay, dlaczego jej nie widzę w ofercie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
pieczara11
#7 Wielbiciel#

Sprzedający dodał do swojej aukcji metodę płatności allegro.pay ale ja jej nie widzę na stronie z aukcją sprzedającego

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:44052296
#21 Demiurg#

@pieczara11 raczej sprzedawca spełnił warunki a taka metodę dodaje allegro. Jak przy ofercie niema ikonki PAY to może pojawi się możliwość podczas finalizowania zakupu.

oznacz moderatorów
pieczara11
#7 Wielbiciel#

Własnie się nie pojawia

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pieczara11 Sprzedający nie dodaje sobie ot tak ikonki Allegro Pay, musi spełnić warunki a to Allegro wybiera oferty.

oznacz moderatorów
pieczara11
#7 Wielbiciel#

Czyli jesli ma nawet konto allegro.pay to nie oznacza że można u niego kupić i zapłacić przez allegro .pay tak ??

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pieczara11 czy możesz podać numer tej oferty? Czy Ty masz odpowiedni limit Allegro Pay, aby dokonać tego zakupu?   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pieczara11
#7 Wielbiciel#

362ba7f8-67b4-4c6e-835c-30dc3cf8ca39  , ja na koncie allegro.pay mam około 3800 zł 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pieczara11 ta oferta jest na Allegro Lokalnie, przykro mi, ale tam nie ma możliwości płacenia z Allegro Pay ani płatności ratalnej.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pieczara11 + poczytaj o kategoriach w których też nie dział Pay 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/kiedy-nie-skorzystasz-z-allegro-pay-MMWO6jr04Sg

________
Κώστας
oznacz moderatorów