anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto Allegro

r_zmudzinski
#7 Wielbiciel#

Witam,

Ktoś włamał się na moje konto Allegro w dniu dzisiejszym. Jest to dziwne, gdyż mam włączone dwuskładnikowe logowanie. Nie dostałem smsa z kodem autoryzacyjnym. Dostałem za to smsa z Allegro pay z kodem do autoryzacji zakupu i stąd dowiedziałem się o włamaniu. Nie kupowałem w tym czasie żadnych produktów płacąc Allegro pay. Ktoś próbował z mojego konta kupić w ten sposób drogi zegarek. Sprawdziłem też zalogowane urządzenia i o dziwo bylo logowanie z nieznanego mi urządzenia godzinę wcześniej. Hasło zmieniłem i usunąłem wszystkie zalogowane i zaufane urządzenia. Pytanie do Allegro, jak to możliwe, że ktoś włamał się na moje konto, skoro miałem włączone dwuskładnikowe logowanie?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Pomimo dwustopniowego logowania to urządzenie możesz dodać do zaufanych i już to omija, nieprawdaż. równie dobrze nr telefonu na koncie Allegro i Allegro Pay mogą być rożne, wygląda tylko i oby tak było że to było z  zaufanych- inaczej to źle wygląda.☹️

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@r_zmudzinski Nie potwierdzamy włamania na Twoje konto. Urządzenie, z którego odbyło się logowanie, było już wcześniej używane i wówczas (w marcu) logowanie zostało potwierdzone sms-em. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów