anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto

tiki_2007
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dzisiaj od godziny 16 nastąpił zmasowany atak z mojego konta i wysyłanie kilkudziesieciu maili do różnych użytkowników z prośbą o przesłanie adresu email. Ja tego nie zrobiłam. Jak zobaczyłam te wiadomości, to od razu zmieniłam sposób logowania - 2 składnikowe plus wylogowałam sie ze wszystkich urządzeń, ale nie wiem czy to wystarczy. Czy mogę prosić o kontakt z moderatorem i wysłanie do tych ludzi info że to był efekt włamania?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Mogą Ci zablokować konto.

oznacz moderatorów

tiki_2007
#7 Wielbiciel#

To jest straszne, ludzie odpisują na te wiadomości, nie którzy wkurzeni, inni podają  adresy email. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, konto od 12 lat...😔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tiki_2007, przykro mi, że na Twoim koncie doszło do takiego incydentu. Dobrze, że zmieniłaś sposób logowania na dwuskładnikowy, to na pewno zwiększy bezpieczeństwo logowania. Najszybciej będzie, jeśli samodzielnie skontaktujesz się z osobami, u których widzisz wiadomość wysłaną z Twojego konta. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kubeczek1308
#1 Nowicjusz#

Witam, dostalem od Ciebie do moich ogłoszeń 4 maile z prośbą o adres mailowy

oznacz moderatorów

tiki_2007
#7 Wielbiciel#

Witam, próbowałam wysłać wiadomość do wszystkich użytkowników, do których wyszła ta wiadomość z mojego konta, ale chyba allegro zablokowało mi możliwość kontaktowania sie z Państwem. Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację.

oznacz moderatorów