anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wskoczył mi kupon z promocji , 100 zł ale jest nieaktywny i nie mogę go wykorzystać . W czym jest bł

Client:47815489
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wykorzystać kuponu 100 zł. Mam dostępny w sekcji kupony zniżki ale jest nieaktywny i nie wiem w czym jest błąd . Proszę o pomoc . Dziekuje 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Client:47815489. Proszę, podeślij zrzut ekranu z widocznym kuponem. Dodam, że Kupon Promocyjny można wykorzystać poprzez wybranie opcji skorzystania z Kuponu Promocyjnego w formularzu opcji dostawy, w sekcji “Twoje zniżki” - na dole strony. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:47815489
#7 Wielbiciel#

IMG_8306.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupon Promocyjny można wykorzystać poprzez wybranie opcji skorzystania z Kuponu Promocyjnego w formularzu opcji dostawy, w sekcji “Twoje zniżki”. Kupon Promocyjny jest widoczny w formularzu opcji dostawy oraz w zakładce Moje Allegro: https://allegro.pl/zobacz/kupony

oznacz moderatorów

Client:47815489
#7 Wielbiciel#

Ja ten kupon widzę jak wyżej na screen , jestem już na etapie zakupu i dostawy i poniżej kupon, na kuponie pisze że Wybrana Metoda płatności nie pozwala na skorzystanie z kuponu i kupon jest „szary” nie da się kliknąć w niego . Co źle robię ? 

oznacz moderatorów

Client:47815489
#7 Wielbiciel#

Już nieaktualne. Dziękuję 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Płatność z góry nie na kredyt.

oznacz moderatorów