anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wszystko, co chcesz wiedzieć o Allegro Pay Business.

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Allegro Pay Business to usługa dla firm na Allegro. Skorzystasz z niej, jeśli masz konto firmowe na Allegro oraz Twoja firma jest zarejestrowana w Polsce. Gdy kupujesz na fakturę, zamówienie otrzymujesz od razu, a płacisz w wybranym przez siebie terminie. Do wyboru masz dwa terminy płatności:

  • 30 dni później (za darmo)
  • 60 dni później (prowizja 4,5%).

Po aktywacji usługi otrzymujesz do 50 tys. zł w formie odnawialnego limitu na zakupy. Jeśli chcesz skorzystać ze swoich środków, wystarczy, że przy zakupie wybierzesz Allegro Pay Business z listy metod płatności.  

Środki przyznajemy na podstawie danych o Twojej firmie w ogólnodostępnych bazach informacji gospodarczych. Jeśli Twoja firma kupowała wcześniej na Allegro – weźmiemy pod uwagę także historię zakupów.

Jeżeli zdecydujesz, że potrzebujesz dłuższego terminu płatności, zamówienia rozłożymy na 6 rat. Doliczymy wtedy prowizję 2,9% od kwoty pozostałej do zapłaty miesięcznie. Rozłożenie spłaty na części nastąpi, gdy w początkowo wybranym terminie (30 lub 60 dni) nie spłacisz środków w wybranym czasie.

la_nika_0-1678872304580.png

Jak aktywować Allegro Pay Business?
Zrobisz to na dwa sposoby:

1. Przejdź do zakładki Allegro Pay Business.
W formularzu aktywacyjnym wybierz konta, na których usługa ma być aktywna. Następnie zapoznaj się i zaakceptuj regulaminy usługi Allegro i PragmaGO - to partner z którym udostępniamy usługę. Dzięki temu przeanalizujemy Twoje dane rejestrowe i handlowe, aby podjąć decyzję o włączeniu usługi. 
Kliknij [Kontynuuj]. Poczekaj na decyzję (zwykle zajmuje to około 3 minut – decyzję wyświetlimy na ekranie). Jeśli decyzja będzie pozytywna, potwierdź włączenie usługi kodem SMS. Otrzymasz go na numer z ustawień konta, którego użyjesz do aktywacji usługi. Aktywacja usługi jest bezpłatna.

2. Usługę Allegro Pay Business możesz też aktywować w czasie pierwszych zakupów z tą metodą płatności. Przed zatwierdzeniem płatności poprosimy Cię o wykonanie tych samych kroków, o których pisaliśmy powyżej.

Gotowe! Od teraz za zakupy powyżej 40 zł możesz zapłacić z Allegro Pay Business. Wystarczy, że wybierzesz tę metodę płatności podczas zakupu.

[To nie jest oferta.]

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0