anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowali mi dostęp do allegro pay wpisałem swój numer zamiast ten co instalowałem kiedy odblokuja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Luiza44
#8 Zapaleniec#

Zablokowali mi dostęp do allegro pay wpisałem swój numer zamiast ten co instalowałem aplikacje kiedy odblokuja

I czy dostanę te 25 monet jako że zaprosiłem znajomych

Kiedy będzie aktywne

Dziękuję 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Luiza44
#8 Zapaleniec#

Podałem nie ten numer telefonu co przy zakładaniu konta

Konto nowo zalozone

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To napisz do nich.

oznacz moderatorów
Luiza44
#8 Zapaleniec#

To jest konto nowo zalozone i pierwszy raz chciałem aktywować allegro pay 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiem, ale tam mogą Ci pomóc ze zmianą nr.

oznacz moderatorów
Luiza44
#8 Zapaleniec#

Dzwoniłem powiedział że nie ma z infolinii odblokować trzeba czekac

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zamów rozmowę jak się da.

oznacz moderatorów
Luiza44
#8 Zapaleniec#

Gadałem z nimi na infolini powiedział że nie jest w stanie on odblokować 

Powiedział że będą dzwonic

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

BOT czy człowiek? odblokują Ci.

oznacz moderatorów
Luiza44
#8 Zapaleniec#

Normalnie z facetem gadałem

Powiedział że trzeba czekać 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale odblokują, kiedyś taka blokada trwał 14dni, niestety.☹️

oznacz moderatorów
Luiza44
#8 Zapaleniec#

A kiedy przyznają mi te 25 monet dlanie i osoby zaproszonej bo tylko o toi chodzi 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak aktywowane i zaproszone to dostaniesz. Nie przepadną.

§ 3. Zasady i warunki Promocji

1.Promocja skierowana jest do Użytkowników posiadających Konto, którzy: przystąpili do Promocji poprzez spełnienie warunków i z chwilą ich spełnienia, określonych w ust. 2 poniżej oraz spełniający kryteria określone w definicji Polecanego lub Polecającego („Uczestnicy”).

  1. Promocja skierowana jest do Użytkowników, którzy spełniają wymagania Organizatora dla aktywacji Allegro Pay opisane w Regulaminie Allegro Pay.
  2. Aby otrzymać Monety promocyjne, Uczestnik musi spełnić poniższe warunki:
    a. Polecający, musi w Okresie trwania Promocji udostępnić Link Polecający użytkownikowi Polecanemu,
    b. Polecany, który otrzymał Link Polecający od Polecanego, w Okresie trwania Promocji musi być Użytkownikiem (lub nim zostać ) oraz wykonać następujące czynności:
    i. w czasie trwania jednej Sesji pozostanie zalogowany na swoje Konto:
    ii. kliknie w link otrzymany od Polecającego,
    iii. po wejściu na stronę Polecaj Allegro Pay, zaakceptuje Regulamin Promocji,
    iiii. aktywuje Allegro Pay.

Przykłady: Polecający udostępnił Link Polecający Polecanemu, Polecany kliknie w Link Polecający, zaloguje się do Konta, zaakceptuje Regulamin i aktywuje Allegro Pay. Po aktywacji Allegro Pay w Okresie trwania Promocji Polecanemu i Polecającemu zostanie przyznanych po 25 Monet.

Polecający udostępnił Link Polecający Polecanemu, Polecany kliknie w Link Polecający, zaloguje się do Konta, zaakceptuje Regulamin i wyloguje się z Konta. Następnego dnia Polecany zaloguje się do Konta i aktywuje Allegro Pay. Polecanemu ani Polecającemu nie zostaną przyznane Monety Promocyjne.

  1. Promocją nie są objęci Użytkownicy posiadający Konto Junior, o którym mowa w pkt 2.1. Regulaminu Allegro oraz Użytkownicy działający w ramach Konta Firma, o którym mowa w pkt 2.4. Regulaminu Allegro.
  2. W przypadku gdy Polecany dokona odstąpienia od umowy na świadczenie usługi Allegro Pay, straci możliwość ponownego przystąpienia do Promocji.
  3. W przypadku gdy Polecany aktywuje Allegro Pay przy użyciu przesłanego mu przez Polecającego Linku Polecającego, Polecający, który przesłał do Poleconego dany Link Polecający, zostanie poinformowany o tym, że nastąpiło Polecenie.
  4. Promocja polega na przyznaniu Uczestnikom Monet promocyjnych za skuteczne Polecenie. Przyznanie Monet promocyjnych nie wyklucza przyznania Monet na zasadach określonych w § 4 ust. 3 Regulaminu Programu Monetowego.
  5. Spełniając warunki opisane wyżej w niniejszym paragrafie w Okresie trwania Promocji, Uczestnik może otrzymać Monety promocyjne opisane poniżej:
    a. Polecający - za Użytkownika Polecanego, który skutecznie dokona Polecenia w Okresie trwania Promocji - 25 Monet Promocyjnych, przy czym Polecający może otrzymać Monety za maksymalnie 5 Poleceń,
    b. Polecany, który skutecznie dokona Polecenia w Okresie trwania Promocji - 25 Monet Promocyjnych.
  6. W przypadku kiedy użytkownik Polecany w ramach Sesji odwiedzi kilka Linków Polecających od różnych Polecających i dokona skutecznie Polecenia, Monety Promocyjne zostaną przyznane Polecającemu, którego Link Polecający został otwarty jako ostatni.
  7. Łączna liczba Monet promocyjnych, która może zostać przyznana danemu Uczestnikowi, działającemu jako Polecający, nie może przekraczać, w odniesieniu do danego Konta Polecającego, 125 (stu dwudziestu pięciu) Monet promocyjnych w całym Okresie trwania Promocji.

Przykłady: Polecający dotychczas otrzymał 100 Monet w ramach Promocji i udostępnił Link Polecający Polecanemu. Polecany kliknie w Link Polecający, zaloguje się do Konta, zaakceptuje Regulamin i aktywuje Allegro Pay (dokona skutecznie Polecenia) w Okresie trwania Promocji. Polecanemu i Polecającemu zostanie przyznanych po 25 Monet.

Polecający dotychczas otrzymał 125 Monet w ramach Promocji i udostępnił kolejny Link Polecający Polecanemu, Polecany kliknie w Link Polecający, i dokona skutecznie Polecenia (zaloguje się do Konta, zaakceptuje Regulamin i aktywuje Allegro Pay). Po aktywacji Allegro Pay, w Okresie trwania Promocji, Polecanemu zostanie przyznanych 25 Monet, zaś Polecający nie otrzyma Monet, ponieważ już otrzymał ich maksymalną ilość - 125.

  1. Informacja o pozostałych do wykorzystania Poleceniach dostępna jest dla Polecajacego w Panelu Użytkownika i pod adresem https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay/.
  2. Łączna liczba Monet promocyjnych, przeznaczonych do przyznania Uczestnikom w Okresie trwania Promocji, wynosi 1.000.000 Monet. Aktualną liczbę Monet promocyjnych przeznaczonych do przyznania Uczestnikom w Okresie trwania Promocji Uczestnik może zweryfikować na stronie: https://allegro.pl/kampania/monety/promocje.
  3. Promocja ma charakter ciągły przez cały Okres trwania Promocji. Uczestnicy po przyznaniu Monet powinni dokonać ich odbioru. 14. Dokonanie odbioru Monet promocyjnych będzie możliwe po upływie 2 dni roboczych od dokonania skutecznego Polecenia. Uczestnik powinien odebrać Monety promocyjne za pośrednictwem Konta w terminie 7 dni roboczych od spełnienia określonych warunków Promocji (dokonania skutecznego Polecenia). Nie odebranie Monet promocyjnych przez Uczestnika we wskazanym terminie, skutkuje anulowaniem Monet promocyjnych przyznanych Uczestnikowi w ramach Promocji.
    Anulowanie Monet Promocyjnych nie powoduje powiększenia puli Monet dostępnych dla Polecającego. Przyznane i nie odebrane zmniejszają pulę 125 Monet dostępnych dla Polecającego w ramach Promocji.
  4. W celu odebrania Monet promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety
oznacz moderatorów